Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Te mit tennél, ha kiderülne...

Te mit tennél, ha kiderülne egy ismerősödről akit interneten ismertél meg, hogy egy távoli, eddig ismeretlen rokonod?

Figyelt kérdés

Épp erről beszélgetek egy ismerősömmel, hogy szerinte nem lenne olyan jó a viszonyunk, ha kiderülne hogy egy távoli rokon..

Te hogy gondolnád? És ő vajon miért gondolja így?



2015. szept. 9. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
kb annyit gondolnék, hogy jé.
2015. szept. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Viccesnek találnám.
2015. szept. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még bizony az ősi időkben,mikor személyesen ismerkedtünk,találkoztam egy tőlünk és a másiktól is igen távol levő nyári táborban a későbbi legjobb barátnőmmel, akiről 1-2 év után derült ki,hogy harmad unokatestvérem.... Vicces volt,onnantól úgy éreztem,hogy plusz kötelék van köztünk,nem értem,ez miért rontaná a viszonyt. Bár van egy érzésem,hogy te nem szimpla baráti ismeretségre gondolsz.
2015. szept. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3

De, én szimpla baráti ismertségre gondolok, és azért nem értem hogy akivel beszélek annak miért lenne ez rosszabb..

2015. szept. 9. 19:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tartom nagyra a vérrokonságot, így kb. semmit nem szólnék.
2015. szept. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor a lányom óvodás volt, a másik csoportban volt egy kislány, akinek a nagymamája a szomszédunk. Többször volt a kislány a nagymamánál, jó a kapcsolat. Mi is ismerjük egymást a szülőkkel. Pár év után kiderült, hogy apukám nagymamája és a nagymama nagymamája testvérek voltak. Szerintem vicces.
2015. szept. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"ó, tényleg? Jaj, de jó! Hát én ezt még csak nem is gondoltam volna..." Valami ilyesmit írnék neki és közben nem tudom, érdekelne-e?
2015. okt. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!