Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényeg ekkora lúzer lehetek?

Tényeg ekkora lúzer lehetek?

Figyelt kérdés

Egy 17 éves srác vagyok, és ma eléggé rosszul éreztem magam egy szembesítés után. Az egyik osztálytársam mindig a csajozással van, és a ruhái fényezéseivel, egyébként meg nem rossz fej csak hát..

Szóval mindig azt akarja, hogy csajozzak az iskolában, meg hogy ha elhívok egy csajt mozira fizeti a jegyemet, csak hívjam el. Mindig azt mondja, hogy pinát se láttam csak képeken.. Ma suliból hazafele nlhány "haver" egész végig oltogatott, hogy egy csajt nem tudok szerezni, szar a dumám, hasonlatok rám, stb.. Szóval végig oltottak. Ráadásul az egyik 1-2 évvel még fiatalbb is nálam, szerintem ő sem nagyobb don huan, nem értem mire verik magukat. Miért baj az, hogy nem akarok csajozni egy olyan minőségű iskolában ahol olyan nehéz is egy normális lányt találni? És miért hiszik rólam, hogy szűz vagyok, és nem szoktam csajozni? hogyan védekezzek?


2016. okt. 14. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Úgy védekezhetsz hogy elkerülöd az ilyen társaságot és keresel a saját személyiségedhez illő haverokat. Másrészt ha velük szeretnél lógni, akkor vágj vissza azzal hogy te normális lányt szeretnél barátnőnek.....ha meg nekik jó az aki éppen szembe jön velük akkor csak hajrá. De szerintem a szájuk nagy a "barátaidnak"
2016. okt. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem maximum azért bánnak így veled, mert rajtad is érzik a bizonytalanságot. Pl. Itt leírod, hogy csak azért nem csajozol, mert nem találsz normális lányt, de ha tényleg így lenne, akkor nem bizonytalanodnál el, hanem kezdésből odavágnád nekik az első oltógátasnál, hogy "passz, ezért nincs csajod", közben te is elbizonytalanítható vagy.

Meg nekik is csak annyi a bajuk, hogy velük lógsz, azt várják, hogy te is olyan legyél mint ők.. mint a legtöbb társaság, magukhoz formálnának, miközben nem vagy olyan de ha ilyen rossz társaságot erőltetsz, akkor elkell viselni.


Én eltudom képzelni pl. azt a szitut, hogy amikor felhozzák a csajozás témát, akkor először te is bólogatsz és benne vagy a dologban, utána "rájössz" hogy azért nem kell csaj, mert normális csajra vágysz. Ez így elég zavaros, ha te sem tudod alapból, hogy mit akarsz kifejezni, főleg akkor, mikor másokhoz simulsz. Idővel letisztulhat benned, hogy mi az amit igazán akarsz.

2016. dec. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!