Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen kérdésre válaszolnál...

Mono55 kérdése:

Milyen kérdésre válaszolnál most legszivesebben? :-)

Figyelt kérdés
2016. okt. 14. 23:36
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Néha megunom,de annyira jó :-) imádom megtudni mi játszódik masok fejébe.mi a véleménye.a trollok nélkül meg nem nevetnék annyit az tuti :-) hihi
2016. okt. 15. 12:50
 12/25 anonim ***** válasza:
Akkor jól elvagy. Az jó. :)
2016. okt. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Blade Bone ***** válasza:
Legszívesebben olyanokra, hogy jól érzem e magam, van e kedvem csak úgy elmenni akármerre világot látni, melyik a kedvenc számom... szóval ilyen apróságok amire senki nem kíváncsi. :)
2016. okt. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Igen :-) itt sokkal jobban megnyílnak az emberek egy-egy véleménynyilvánitaskor mint valos szituáciokban.és okosodik az ember...bövül a szókincse :P ( orgazmuslé..pl :-) ) stb.
2016. okt. 15. 13:11
 15/25 A kérdező kommentje:
Van azért jó oldala is ennek a gyk.nek.egy pár ember sztem néha tök jól el van vele. Eltud ám gondolkodtatni egy két válasz vagy kérdés. Volt h a véleményem is megváltozott. És nekem is jól esik olvasni ahogy vki csak spontán idegenbe megkérdezi hogy hogy telt a napod vagy pisilsz e eleget éppen :-) :-P
2016. okt. 15. 13:19
 16/25 anonim ***** válasza:
Ez igaz. :)
2016. okt. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Ha megkérdezné a kiszemelt lány, hogy: Te is szeretsz? :D

De az is jó lenne első körben, ha felhívnának a szerencsejáték ügyfélszolgálatáról, hogy elfogadom e a fél milliárdos nyereményt.

2016. okt. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Hahha :-) ez jó
2016. okt. 15. 23:51
 19/25 anonim ***** válasza:
Átélni, azért nem olyan jó! :D De már kezdek lemondani az illetőről.
2016. okt. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Hát bizony nehéz ha a kérdésben történt dolog pont letaszít a legmélyebb gödörbe.de fel a fejjel és miota itt vok az oldalon sokszor eltörpülnek a gondjaim.a problémákat meg kell oldani.attól hogy hagyjuk h magunk alá kerülünk nem oldodik meg semmi. Minden kapcsolat végénél a mindenség végét látjuk.pedig ez nem igy van.én ugy fogom már fel ezeket h átugrom az akadályokat és megyek a célom után.szerintem szép dolog másoknak tanácsot adni és segiteni neki az adott helyzetben.lehet az illetö pont egy válasz alapján átértékel dolgokat és elösegiti abban h jól döntsön.
2016. okt. 16. 13:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!