Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik volt az a szituáció...

Melyik volt az a szituáció életedben amikor úgy elszégyelted magad hogy legszivesebben sírtál volna?

Figyelt kérdés

mindenkinek vannak ilyen pillanatai?

nektek mi volt az, és mikor, hogyan, mi történt?


2015. okt. 14. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikor anyu megtudta hogy állok félévre.Tanár és megnézte a nagy naplót.Legszívesebben meghalnék,mert azt mondtam neki hogy jól állok.Most viszont sokkal jobb a teljesítményem.
2015. okt. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Velem nap, mint nap ilyenek történnek.

A legutóbbi csütörtökön volt, a tanár pont feleltetett és közbe a többieknek, akik nem feleltek, meg kellett csinálni egy feladatot. Én meg ahelyett, hogy a feladatot csináltam volna, barátnőmmel nézegettük a mondo magazinját a pad alatt XD Mondjuk mentségemre szóljon, hogy dicséretes 5-ös vagyok németből és állandóan unom magam órán, mert egyszerűen idegesit, hogy 11.-ben még ilyen feladatokat csinálunk, hogy ragozd el a können igét, meg ilyesmik...Ezeket már általános iskola 2. osztályában tanitották és azóta is csak azokat, amiket akkor megtanultunk, ismételgetjük. Szóval az órai feladatokat már sokszor meg se csinálom, mert unalmasnak tartom és inkább rajzolok közbe vagy valami. A dogákra se tanulok soha egy szót se, mégis mindig max pontosak..(Mielőtt valaki végigolvasná a sztorit és odairná, hogy hát tényleg jogos volt a beszólás, biztos ilyen suttyó, mindenből bukásra álló kis izé vagyok)

Szóval ugye ezt a feladatot se csináltam meg és mikor lefeleltette a tanár a gyereket, mondta, hogy javitsuk ki és engem szólitott fel, hogy mondjam a megoldást. Én meg azt se tudtam, hanyadik oldalon kell a könyvet kinyitni, meg milyen feladatot kell csinálni. És közbe ott ült mögöttem egy kis beképzelt qrva az osztályból, aki mindig beszól nekem és igy fennhangon mondta, hogy "Úristen, de bamba, azt se tudja, hol van" és az egész csoport ezen röhögött..

17L

2016. márc. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én egyszer hentait néztem órán, és van egy olyan nagyon jó módszer a fülhallgató használatára, ami az, hogy a pulcsid ujja alatt elvezeted a tenyeredig, aztán mikor a kezedre támasztod a fejed, hallod a hangot. Na ugye elkészültem ezzel és indítottam a lejátszást. De akkor. Rájöttem, hogy bedugni meg elfelejtettem. Mintha késsel vágták volna el, a csendből "Yamete onii-chan, ahh, ahh, yameteee..." lett és elég hangos volt ahhoz, higy mindenki tudja, tőlem jön. A tanár a még mindig hangosan nyögő telefonnal a kezemben kiállított az osztály elé, és ott röhögtek rajtam, ilyen megjegyzésekkel: De balf#sz vagy! És sírtam. Sírtam annyira röhögtem, mert minden kínossága ellenére a szituáció kib#szott vicces volt. (Mielőtt nekem jönnétek, akkor érettségiztem 18 évesen, nem általános iskolás sztori)
2018. aug. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!