Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet rossz hatással, ha nem...

Lehet rossz hatással, ha nem ünneplik meg soha egy gyerek szülinapját?

Figyelt kérdés

Csak úgy elgondolkodtam azon ,hogy ilyen esetben biztos lehet valami negatív dolog a gyerekre nézve. Én most 24 éves vagyok, és nekem se sokszor ünnepelték meg sőt mostbanán már egyáltalán nem max, és már én sem tulajdonítok neki komolyabb jelentőséget.


Sokan még ilyenkor bulikat szerveznek stb, de számomra nem jelent szinte semmit egy szülinap, viszont ha lesz majd gyerekem akkor én mindenképp megfogom neki ünnepelni az összes szülinapját. Szerintetek ennek lehet komolyabb negatív hatása?


2016. okt. 15. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Ádám vagyok(karácsonykor van a névnap) és karácsony után pár nappal születtem.

Mindig egybe tartottuk őket, szóval mondhatni nem tartjuk a születésnapom.

Annyira nem zavar, csak egy dedikált alkalom arra, hogy ajándékot kell adni a másiknak. Amire szükségem volt azt mindig megkaptam(mostmár megveszem magamnak).


Van olyan ismerősöm aki elfelejtette, hogy születésnapja van annyira nem tartották. Én voltam az első aki felköszöntötte délután 4-5 körül

2016. okt. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az eyg eléggé kritikus és szomorú pont, mikor egy gyereknek nem tartják a szülinapját, mert az a nap, csak róla szólna és nem másról.
2016. okt. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
6 éves koráig érdemes nagy családi ebédet szervezni, utána iskolába megy és már nem fogja igényelni a lelki világa. Az ebéd után, délután/este pedig jöhetnek a barátai filmezni, játszani, ez 14 éves korig tart. Utána középsuliba megy és minden megváltozik. :)
2016. okt. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem:) köszönöm a válaszokat!
2016. okt. 15. 11:58
 5/5 anonim ***** válasza:
1 - Ádám nap szeptemberben is van! Tartsd akkor! Emiatt legjobban az Évák szívnak, mert Éva nap tényleg nincs több. Nekik kvázi tényleg nincs névnapjuk.
2016. okt. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!