Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mi a helyes?...

Mono55 kérdése:

Szerintetek mi a helyes? Anyukám nehéz helyzetbe hozott :- (

Figyelt kérdés
Röviden annyi,hogy egy éve külföldön dolgozok.egyedül nevelem a picifiam.otthoni pénzböl Anyához kellett költöznöm a válásom után.házat mindent otthagytam csak menekülhessek.szóval elsö perctöl tudta Anyum hogy arra gyüjtök hogy saját háat vehessek egy városban,ahol több lehetöség van.egy pici kis faluban élünk.mint az amisok komolyan mondom.most tudnék venni egy telket szegeden.megvan rá a pénz.utána egy pöpec kis ház és kész.na igen.csak Anya depis h elfogunk költözni stb.sírt is telefonban ma :-( de a faluba nem jó.alig várom eljöjjek onnan a fiammal.szegeden minden jobb.iskolák legjobbjai közül választhatunk a fiamnak stb.mindig helyesen cselekedtem ugy erzem...de most nem tudom...ha nekünk jó akkor Anya szomoru:-( köszi ha vki elmondja a véleményét.
2016. okt. 15. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem nagyon jól csináltad eddig amit csináltál, és büszke lehetsz magadra hogy ennyi erőd volt változtatni sokaknak nem lenne (nekem se pedig én egy 24 éves erőteljes férfi vagyok elméletileg).


Szerintem semmiképpen ne menj vissza a faluba ahol éltél, mert egyre rosszabb a helyzet az ország külső felein itt most a kisebb településekre gondolok én is egy ilyen helyen élek, de nem sok értelme van. Szerintem vedd meg azt a házat amit elterveztél , és ha minden ilyen stabil akkor költözzél oda a fiaddal!

Anyukádat meg bármikor megtudod látogatni szerintem...sajnos elég sok családot megviselt ebben a k**a országban található politika.

2016. okt. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez az élet rendje, próbáld türelmesen elmondani neki, hogy az unokájának és neked is sokkal nagyobb lehetőségeid lesznek. Meglátogathat, amikor csak akar, de nem élhettek örökké vele. Bármilyen fájó, ezt tudomásul kell venni.
2016. okt. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En helyedben ott vennék telket , közel anyámhoz. Egyedul egy kisgyerekkel nagyon nehez , lesz mikor beteg leszel es akkor mi lesz a gyerekkel ? En is egyedul nevelem a gyerekem kulföldön es tudom h egy szinte lehetetlen misszió, de mar halistennek 9 eves
2016. okt. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :-) azva baj hogy ebben a városban szeretnék élni amiota elöször betettem a lábam.tapasztaltam hogy egykönnyen találnék munkát/munkákat. Már barátkoztam és ismerkedtem meg ott emberekkel.minden olyan jo.a faluba meg csak a mások életébe vájkálás megy.munkalehetöség egyenlö a közmunkával :( durva.mindig éreztem nem odavalo vagyok.én vagyok a gáz.mert telhetetlen vagyok."miert nem jó neked itten.itt van anyád is "és ha kifejtem miért, látom hogy felesleges volt az egész mondókám.igazatok van.próbalom minnél jobban tudtára adni Anyának hogy 27 evesen már szeretnék ugy es ott élni ahol tudom h jo.csak nehéz

Mert ha sir az fáj nekem is.sajnalom.elég határozott vagyok es tudom h felnött emberkènt kell döntsek.igazábol az érdekel jobban h rossz emberként cselekszem ha elkoltozom? Minden honapban megtudnánk látogatni szegenykémet.felajanlottam amint rendbe teszem magam neki is veszek egy házacskát közelebb de ö ott akar maardni.:-/

2016. okt. 15. 15:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem leszel ettől rossz ember, ez az élet rendje, ne hagyd magad érzelmileg zsarolni.
2016. okt. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az én anyám is passzív agresszív, amikor külföldön voltam egy hónap után hazajöttem és ő teljesen belebetegedett, hogy nem voltam otthon és ez történt amikor Pesten dolgoztam, most már itthon élek és megy a veszekedés. Jól teszed ha elköltözöl, ha meg jó a viszonyotok akkor miért nem költözik veletek együtt ide Szegedre? Nyugdíjas? REmélem megoldódik a szitu,bátor csajszi vagy, szorítok!
2016. okt. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mkinek. Ma felhivom Anyát és ujra megbeszélem vele.jheten aláirom az ügyvédnél a papirokat is. Jobb lesz igy.az egyik válaszolo irta h bezzeg ha ottvon van vita van.nálunk nem is igazán vita van..hanem inkább durcizás h kevés a pénz.én segitek továbbra is neki.csak nem akarom ugyanolyan hiányossagai legyenek a fiamnak is mint nekem.falurol városba.hát égtem párszor.mikor levagodtam iyledtembe a földre mikor a villanykapcsolonak hitt kapcsolo megnyomásakkor a redöny elkezdett leengedni..ciki volt minden.kinevettek...aranyosan de ki :-) a sulimba az volt a gáz ha tanulunk.itt látom hogy igenis van olyan suli ami máskepp mukodik.nem csodát varok a varosi élettöl csak egy picit "modernebb" életet.nen azt akarom h a fiam fükaszalasbol legyen a legjobb :-) szép élet ez is.de látogatóba pont elég is. Mégegyszer köszönöm a pozitiv gondolatokat.nagyon jól esnek.
2016. okt. 15. 15:32
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát ez nagy lépés, de ha úgy érzed mrg kell tegyed , tedd meg.

Majd a fiad életèben is eljön a pont , amikor úgy érzi , h mennie kell , h szárnyait kibonthassa.

Ilyenek a fiatalok , elrepülnek es a megoldást mindig a távoli városban látják.

Az élet egy körforgás. Ebben sok negativ is van , mert ez azt is jelenti , hogy az ember mindig valtozast keres , valtoztatni akar valamit , ritkan mondja azt h bár állna neg az idö , de jó most . Es miutan elment , évtizedek után látja h jól tette hogy elment , vagy maradnia kellett volna .

Egy helyben maradni néha nagyon érdekes tud lenni , nyugodt helyzet ... ami ijesztöen hat , h vajon jó Ez igy ? Es igen , jó.

Kis lak áll a nagy duna mentében....❣

2016. okt. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!