Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elég kellemetlen helyzetbe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég kellemetlen helyzetbe kerültem mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés
Már másfél éve szerelmes vagyok egy lányba, de sajnos nyomós ok miatt nem lehettünk együtt. El telt pár hónap megismerkedtem egy lánnyal és össze is jöttünk. Nem tudom hogy ez mennyire volt jó döntés úgy hogy nem érzek iránta úgy mint a másik iránt. Döntenem kell, hogy várok még 1 évet a szerelmemre vagy élem az életeb fél emberként? Mert mindenki mondott mindent hogy másfél éve várok rá milyen hülye vagyok stb... de szeretem. És annyira rámeröltették, hogy lépjek de most lelkiismeret furdalásom van mert nem vagyok belé szerelmes de együtt vagyunk.

2016. jún. 10. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ne hallgass másokra, azt tedd ami neked jól esik.
2016. jún. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy én se tudom pontosan mi lenne számomra a legjobb... :/
2016. jún. 10. 00:41
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Döntenem kell, hogy várok még 1 évet a szerelmemre "


Mi ez a hülyeség? Miért kell várnod még rá? Honnan veszed, hogy akkor biztos lesz? :DDDDD

2016. jún. 10. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Tedd azt amitől boldog leszel.Ha pedig mások véleménye szerint éled az életed az már nem a te életed.
2016. jún. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ehhez pl tudni kéne a nyomós okot is. Mert ha pl az volt, hogy kerek-perec megmondta, hogy nekem akar tőled semmit, akkor ennek annyi. Amúgy fogalmam sincs. Hát ha jó neked azzal, akivel most vagy, akkor az szerintem zsír. Hogyha szeretet és tisztelet és harmónia megvan. Szóval megpróbáltál továbblépni, de ha már felmerült benned ez a kérdés, hogy el kéne hagyni a mostani párodat... Akkor csak lehet ott valami bibi . Hát, fogalmam sincs. Azt tedd, ami jól esik. De amúgy szakíthatsz is a mostani pároddal, és várhatsz is egy igazi, nagy szerelemre, most nem arra a lányra gondolok, akibe szerelmes vagy, hanem valaki másba is talán bele tudnál szeretni úgy. És akkor azt kivárni, de akkor viszont előbb szakítanék. Mondjuk szívás, hogy nem nagyon látnak bele az emberek a jövőbe, a sorsukba.
2016. jún. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem írom le az okát, hogy miért nem lehetünk együtt mert az nagyon hosszú lenne. Nem tudm biztosan hogy osszejonne, de a mostani helyeztünkben ezt nem nagyon lehet kivitelezni.
2016. jún. 11. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!