Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valakivel csak olyan...

Ha valakivel csak olyan kapcsolatban allok, hogy facebookon beszelgetunk, mennyire normalis az, ha nem ir rogton vissza?

Figyelt kérdés
2 oraja irtam neki, utana ra fel orara meg is nezte, de azota se irt 1 szot se. Most is 10 perce elerheto volt, aztan megse irt semmit. Meg annyit se, hogy akkor kesobb beszelunk, most nem jo az idozites. Nem bunkosag ez igy?
2016. okt. 15. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdésedre a válasz: teljesen normális.
2016. okt. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Normális hogy nem ír vissza rögtön pl. Én se írok vissza rögtön :D a legtöbb idő mire vissza írtam 1 nap :D


F

2016. okt. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
attól is függ, hogy mit írtál neki... egy időben engem is zavart hogy nem írnak vissza rögtön, de ma már nem is érdekel, ha akarnak írnak, ha nem akkor nem. tanltam tőlük, és én sem mindig írok vissza rögtön... sőt ha zaklat, akkor nem is írok vissza.
2016. okt. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Már volt, akit ezért megkéseltek, mert nem írt vissza időben.

Szerintem egyszer háború is emiatt fog kitörni. Ez komolyan sértő, kellemetlen, elkerülhetetlen és arcátlan dolog.

(szarkazmus kikapacs)

Amúgy tényleg volt olyan pszichopata, aki emiatt kést ragadott...

2016. okt. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 te voltál az?
2016. okt. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az is normális, ha soha többet nem ír vissza. Mi kötelezi őt arra, hogy önálló, szabad akaratában korlátozva legyen?

Na mellesleg nekem ebből lett elegem, hogy emberek azt lesik, mikor megyek fel és mit olvasok és azon agyalnak, hogy miért nem válaszolok. Mertcsak. Nincs kedvem. Belépett a telefon magától. El se olvastam, csak ráböktem, hogy ne jelezzen új üzenetet.

Egyszerűen nem értem, kinek gondolja magát egy-két ember, hogy számonkér másokat, hogy miért nem ezt vagy azt teszi.

Ha az orrom előtt belémállsz, és nekem nincs kedvem társalogni veled, ha megfeszülsz, sem fogunk beszélni. Ehhez még fészbúk se kell.

Egyébként és pont ezért csináltam egy kamuprofilt, ha nagyon meg kell néznem valamit, akkor legyen rá lehetőségem, egyébként hónapokig fel se megyek. És baszott nagy megnyugvás, hogy nincs kötelezettségem haptákban a gép előtt ülni és lesni, hátha írnak és ezerrel válaszolni, mert ha eltelik 10 perc, már készülnek az összeesküvés elméletek.

2016. okt. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyre több itt az ilyen kérdés. Szerinted miért nem írt vissza? Neked kell átlátnod a helyzetet. Milyen kapcsolatban álltok, mi volt a téma?
2016. okt. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az elvárás a csalódás melegágya.
2016. okt. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!