Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől változtam ennyire...

Mitől változtam ennyire önmagammal kapcsolatban? Elfogadtam volna magamat?

Figyelt kérdés

Volt egy pasi, aki borzasztóan tetszett évek óta. Egy ideje van neki barátnője. Az elején, amikor összejöttek azon a szinten voltam, hogy meg akarok halni, annyira tökéletesek mindketten és a kapcsolatuk is. A csajnak néztem a facebookját és arra gondoltam, hogy soha nem lehetek olyan jó csaj kinézetre,mint ő.

Aztán telt az idő, pakolták fel a sok semmitmondó, utazós képeket,de semmi. Majd azt vettem észre, hogy egyikük se olyan tökéletes, mint gondoltam, a csajnak elég fura teste van, ha nem teszi ki a melleit, észre se veszik, flegma. Mindenkivel kedves voltam utána, az utcán beszélgetnek velem, kedvelnek az emberek. Rájöttem, hogy kis tunninggal én is szebb lehetek, majd egy nap arra ébredtem, hogy nem vagyok tökéletes, de többet letettem már az asztalra, mint az a csaj.

A pasit is tökéletesnek láttam, majs tett fel strandos képet és hát semmi extra nincs benne, mégcsak nem is olyan jó a teste,mint ingekben volt. Tetszik ugyan, még mindig, de nem érzem már azt, hogy nem vagyok elég jó hozzá.


2016. szept. 11. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Az jó, hogy elfogadod önmagad.

Viszont az elég szomorú, hogy neked csak a testi szépségek jelentik az értékeket. Ne haragudj, de ez nagyon felszínes.

2016. szept. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem csak a testi szépség fontos számomra, de ismerem belülről őket, és belső szépségük kevés van, főleg a csajnak, szóval arra nem is lehetnék semmilyen szinten irigy.
2016. szept. 11. 16:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem azért, mert túlértékelted és bálványoztad. Eltünt a rózsaszín köd.

Amúgy a pasi tudta a dolgot vele kapcsolatban?

2016. szept. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem tudta, és mai napig se tud semmit.
2016. szept. 12. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!