Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a kedvenc disney meséd?...

Mi a kedvenc disney meséd? Nekem a mackótestvér, és a Lilo & Stitch. Pixartól meg toy-story és shrek. Toy Story 3. részén mindig sírok, én ugyan nem adtam oda másnak a kedvenc játékaimat, és néha veszek is, mert szeretem a játékokat.20f

Figyelt kérdés
//egy 20 éves egyetemista fiú.
2016. okt. 15. 17:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
5-ös kussolj el csak mert nem volt gyerekorod még nembaj ha valaki másnak megadatott. Hülye troll.
2016. okt. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Sokat szeretek, főleg a régebbi klasszikusokat. Susi és tekergő, Macskarisztokraták, Ariel, Pocahontas, Szépség és a szörnyeteg, Aladdin. A Pixartól a Némót, a Fel!-t és a Szörnyt Rt-t szeretem. A Toy storyt oviban láttam, és rosszul lettem tőle, hánytam, és nem voltam hajlandó tovább nézni úgy féltem. Azóta sem akarom megnézni.

23L

2016. okt. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
1,5 mert szerintetek a mesék csak gyerekeknek szólnak? meséljetek még... am talán oroszlánkirály de mind jó bár én ink főleg minimaxot nézek ha mesékről van szó:) ja és 27 /f h legyen min háborogni:P
2016. okt. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

Picikét ciki lehet ha valakinek a gyermekkora egész életen át tart. Gondolom plüsscica, meg meleg cukros tej nélkül már aludni sem megy:D:DD


Nem háborog senki semmin... bár ilyen kaliberű emberektől pontosan ezt az értelmi szintet várom el:D

2016. okt. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Az Oroszlánkirály és Shrek
2016. okt. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
93%
minden felnőttben van egy gyerek is. és mindenki úgy vezeti le a feszültséget ahogy akarja..(filmezés, makettépités internetes játék stb.) el lehet nyomni lehet játszani a nagy komoly embert de ezzel csak magának árt az illető.
2016. okt. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
A Shrek nem is Disney ha nem Dream works os
2017. aug. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

Is nem is Pixar!!!


Egyepkent az osszes enis jatszok meg sot kepzeld en nem hogy katszok en meg a Moziba is meg nezem a legujabb Disney meset legutobb a Verdak 3-on voltam de azt hiszem a Frozen orok Classicus meg a Lion King. Is mivel Feminista vagyok ezert termeszetesen Mulan ja is a komoly elkolcsi talmanyokkat biztositott Nottre Dami torony orol se feletkezunk meg azert szerintem.


18/L

2017. aug. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 ViolettyXD válasza:
már nem azért de,a Shrek az nem a Disney-től van
2018. aug. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Pixar: Szenilla nyomában

Disney: 1.Oroszlánkirály, 2. Mackótestvér

Dreamworks: Shrek

2019. júl. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!