Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg csak az ér valamit,...

Tényleg csak az ér valamit, aki egyenruhás?

Figyelt kérdés

Egy lány ismerősöm jelentette ki,hogy szerinte csak az egyenruhás pasik érnek valamit,és hogy Ők végzik a világ leghasznosabb munkáit.Ilyen a katona,rendőr,tűzoltó,mentős.Személy szerint soha nem kezdene olyannal,aki nem a fent említett hivatások közül végzi valamelyiket,és szerinte az a vonzó,ha egy férfinek egyenruhája van.


Mikor próbáltam a tudtára adni,hogy egy programozó,tanár,hegesztő,vagy egy szakács ugyanolyan hasznos és értékes szerepet tölt be a társadalomban,mint a szeretett katonái,kijelentette hogy Ő azokat nem tartja hasznosnak,azokat csinálják a nők meg a melegek.


Nem tudom. Én felszolgálóként keresem a kenyeremet,de nem érzem magam kevesebbnek,mert nem lettem katona vagy rendőr.Nem tudom Ti hogy látjátok,szerintem bunkó dolog valakit a munkája miatt megítélni,és a pasikat a munkaruhájuk alapján szelektálni. Persze lehet csak nekem ültetett ez a dolog bogarat a fülembe.


Haverom is mióta felvették hivatásos katonának,már egy másik dimenzióban van. Egyszerű civileknek hívja a barátait,és hálátlannak hív minket,mert míg mi otthon alszunk nyugodtan,Ő háborúban van(migráns hullám a határnál)


2016. okt. 16. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell az ilyen emberekkel foglalkozni, és meg is oldódott a probléma. :D Egyéni ízlés kérdése, kinek milyen személyiségű emberek jönnek be. Az egyenruhás emberek általában segítőkészek, rendes emberek. Lásd a mentőket... Aki mentőnek megy, nem a pénzért megy, hanem mert szeretne segíteni a rászorulókon. Ahogy a többi egyenruhás is.
2016. okt. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Haverod szarvát letörhetnéd,mert az hogy gépkarabéllyal sz oldalán bakancsban feszít egy drótkerítés mellett,nehogy már akkora életrevalóság legyen.

Mert az ami a szerb-magyar határon van minden csak nem háború.

Mert ha kimenne a jelenlegi Szíriába,vagy a 70-es évek délszláv háborúiba,vagy mondjuk ott lett volna egy kurszki csatában,esetleg a Don kanyarban,azt mondom oké,ő valóban mrgjárta a poklot és visszajött,de nehogy már a határőrködésre verje a mellét.

Megnézném meddig bírná a "fronton" ha egy "otthon alvó mihaszna" pék nem sütne neki kenyeret hajnsli 2-kor,vagy a mihaszna kamionsofőr nem vezetne Németországból egyhuzamban 12 órát hogy neki bakancsa legyen.


Na visszatérve a kérdésre:a barátnőd nyilván társít valami számára szexuálisan vonzót az említett egyenruhásokhoz.

Hát meg ott van a tény hogy ezek a melók az átlagnál jobb kondíciót igényelnek,lrhet simán csak az izmos pasikat keresi,és rendőrök közt arányaiban több ilyen van mint mondjuk irodai alkalmazottak közt. (Mondjuk önmagát bárki edzheti otthon,na mindegy)

Szimplán csak egy amolyan fétis jellegű vonzalma van a katona/rendőr/tűzoltó cucc felé,és ezt akarja megidealizálni azzal hogy ezeken kívül mindenki haszontalan és/vagy meleg.

Nem tudom én hol szerepelnék az ő kis fejében,sejt és molekulárid biológusnak tanulok,életem munkában töltött részében szájmaszkot és fehér laborköpenyt fogok hordani.

Ha ez is bejön neki akkor szólj :D


Egyébként egy kérdés amit megkérdezhetnél és leírhatnád a valaszt:

Egy katonát,tűzoltót vagy mentőst hogy ismer fel az utcán?

Nem hinném hogy a tűzoltók sisakban és gázmaszkban sétálnának az utcán.

Munka közben meg nem igazán akarnak ismerkedni.

2016. okt. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező ne foglalkozz az ilyenekkel.

A lány el van egy rózsaszínű álomban,ahol az egyenruhás pasik az ő lovagjaik.Szerintem egyszerűen tetszik neki a Hollywood-i filmekben látható kigyúrt,szteroidos rendőrök,tűzoltósok.Főleg a tűzoltósok,akik félpucéran leizzadva törik befelé az ajtót a baltájukkal.Chh...Igen,kb.valami ilyesmi játszódik le a fejében.

A barátod meg csak ne verje a mellét.Majd ha lőnie kellesz a fegyverével egy árokból az ellenségre,megnézném hogy milyen pofája lenne.Az ilyeneket hullanak leghamarabb.Egyébként meg amikor nincs a kezébe fegyver és nem vezénylik parancsra a határhoz,addig ő is csak civil.Hivatásos katona és veri a mellét,közben meg csak egy agymosott bábú,akit lehet ugráltatni.

2016. okt. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ez egy brutál nagy shit teszt volt a csaj részéről.

megfelelési kényszer ébresztő,esetleg magyarázkodásra ingerő teszt.

ha belemész gyakorlatilag már buktad is a csaj tesztjét.

erre a jó válasz lehetett volna az-

1.aham,jó neked.-laza érdektelen nyugtázás.

2.direkt ellentmondva a lehető legalávalóbb munkákat sorolod fel,hogy neked azok az álommelók így megfordítod a keretet és belehúzod egy véleménykifejtős okoskodásba amin aztán nevetsz.

3.elmondod neki direkt eltúlozva hím soviniszta módon,hogy az igazi nők otthon nevelik a gyereket,főznek mosnak takarítanak stb. és aki nem ilyen az nem is nő.


a lényeg,hogy az összes válaszlehetőséget flörté viccé próbálod alakítani,nem pedig belemenni egy valódi logikus vélemény kifejtésbe,mert akkor veszítesz.

2016. okt. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Van a lánynak pasija,aki mentőápolóként dolgozik.A lány maga mentősnek tanul,szóval nagyjából innen fúj a szél. Mondjuk ez amolyan magyar virtus,hogy mindenki a saját munkáját tekinti nélkülözhetetlennek,közben minden munka ugyanolyan hasznos,és egyik épül a másikra. Ettől teljes egy társadalom.


A katona haverom kicsit nehezebb dió. Ő amióta katona még otthon az utcán is Army feliratú pólóban mászkál,túlélő bakancsban van a boltban,és a katonai igazolványát kitéve az asztalra issza a sört a bulikon.

Folyton külföldi missziókról mesél,hogy ott majd kint milliókat összeszed,ha meg felnyomják tiszti pozícióba havi 200-300-ezret megkap majd.

2016. okt. 16. 16:25
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A katona barátodon egy jót kellene röhögni. :D
2016. okt. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Erre veri a mellét?

Ha jól idézted a haverodat akkor egy óceánjárón pincér lazán többet keresne nála. (Hufba átszámítva kb 400 000 összejön havonta egy luxushajón egyszerű személyzetiként)

És közben ugyan úgy fél évig vagy tovább kinn van,távol mindenkitől.

Szóval még a pénzére se verheti a kis ...szát mert egy 2 nyelvet beszélő 20-on egynéhány éves lány is kenterbe verheti

2016. okt. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus:)

Nálunk aki egyenruhás, azt kb úgy fogadják, hogy akkor valszeg az IQ-ja egyenlő lehet a lábméretével.

Az biztos, hogy mikor fronton van az ember, akkor ott nincs alvás, nincs meleg, pihe-puha-takaró, lehet hogy szétrobbansz a szélrózsa minden irányában. Kell egy kis bátorság, hogy úgy nézz szembe valakivel, hogy most az életetek a tét, ki kit öl meg hamarabb. Bár szerintem nem lesznek már ilyen közelharcok, csak atombombákat hajigálnak majd.

A mentősökre viszont felnézek, mert életeket menthetnek. Nem ölnek.

Igaz van kemény kiképzés is, hogy utána minden könnyűnek tűnik, civil dolognak.

Én akkor nézek fel egy emberre, ha jól végzi a munkáját, legyen az poloskairtó. Bár elgondolkozhatsz azon, miért választasz egy jaguárt, miért nem zsigulit, dehát az is autó, ugyan azt csinálja elvileg, csak picit másképp:)

Olvasd el Ottliktól az Iskolát.

Azért elismerem, elég kretén alakokról beszélsz.

Akkor te most végül irigyled őket, vagy miért tetted fel a kérdést a bogárral a füledben?

2016. okt. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Teved, mindenki munkaja hasznos. Akkor is ha egy szal semmiben csinalja.

A haverodnak elgurult a gyogyszere, majd akkor pofazzon haborurol ha visszajon egy kulfoli missziorol, ugy hogy jarorozniuk kell.

A lany ismerosodnel meg inkabb a szexualis vagy szollalt meg.

Regen mar sorkatonakent, de meg a fizeteses korszak elejen is kaptam par online kefelesi ajanlatokat, meg fenykeppel is.

2016. okt. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!