Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden idosebb ferfinek...

Minden idosebb ferfinek tetszenek a tini lanyok?

Figyelt kérdés
Mert eleleg fura hogy 16 eves vagyok es nem is nezek ki tobbnek es apam koru ferfiak dudalgatnak az utcan nekem meg meg banulnak meg beszologatnak..es mar tenyleg kezdek felni ezektol..minden ferfi ilyen valahol legbelul?vagy csak ezek nem normalisak?
2016. okt. 19. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Hát, a kérdés összetett...

Először is minden férfinak tetszenek a csinos fiatal lányok. Ezt felesleges vitatni.

A kérdés az, hogy megreked ez a vonzalom az esztétikai élmény szintjén, vagy tovább is lendül nyálcsorgatásba.

Középkorú férfi ismerőseim többsége (!) nem tud nőként tekinteni egy 20 év körüli, vagy alatti lányra, már csak azért sem, mert nekik is ilyen korú gyerekeik vannak. No meg azért, mert egy értelmes férfi számára a külsőn kívül más tényezők is szerepet játszanak a vonzalomban, például szellemi társra is vágynak egy nőben, és lehet bármilyen értelmes is egy tinilány, akkor is tini.

Egyszerűen máshol tart az életben, és ez így van jól.


Az ilyen dudálgatós, füttyengetős barmok pedig egyenesen tárgyiasítják a nőket/lányokat. Nem érdemes velük foglalkozni!

És nyugi, nem, nem minden férfi ilyen. Még legbelül sem.

2016. okt. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Én apád korú vagyok és van egy veled egyidős lányom. És őszintén: megnézem a szép lányokat, de a korosztályod semmit se mozgat meg bennem. A lányom nálam nyaralgat a szexi barátnőivel és soha nem mozdultam rá egyikre sem. Igaz civilben egyetemi tanár vagyok és emiatt a diák valahogy a tabu kategória. De inkább az van, hogy idősödnek a vágyaim is (inkább a 35+ nők tetszenek).
2016. okt. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
19 vagyok, ugyanez a helyzet. Tőlem jóval idősebb pasasok méregetnek, olyanok is írogattak meg csórgatták rám a nyálukat, akiknek tőlem kisebb gyerekei vannak meg felesége. Persze én nem vagyok rá vevő, én sem szeretem ezt. De sajnos már hallottam ilyet, pont itt gyakorin. Egy 30-40 év körüli férfi szexpartnert keresett magának az én korosztályomból. Elmesélte, hogy eddig volt egy tini azt hiszem 16 év körüli szexpartnere, de a lánynak barátja lett így véget ért a kapcsolat. A férfinak meg közben felesége van, de ő a tinikre izgul...
2016. okt. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

Hasonló a szituáció mint a #2-nél, csak nem vagyok tanár, és még csak lányom sincs. (két majdnem nagykorú fiam van).

Bennem srm mozgatnak meg semmit 28 év alatti nők/lányok, pedig nyílt és szabadszájú, "gátlásoktól mentes", szexmániás" pasi vagyok...

(Egyedül nevelem a srácokát, tehát pár nélkül írtam ezt)

2016. okt. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
az normális, ha egy fiatal lány tetszik egy idősebb férfinak vagy megállapítja magában, hogy csinos. az viszont nem normális, ha ezt szóvá is teszi, ha nyálcsorgatva bámulja, ha ráizgul, ha dudál, füttyög, beszólogat neki. ilyet csak ostoba, perverz alakok tesznek.
2016. okt. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
#1 szépen összefoglaltad!
2016. okt. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Ez hülyeség :D Csak a trógerek csinálják ezt :) 21 vagyok és soha eszembe sem jutna , hogy valakinek beszóljak, meg szerintem egy kicsit inteligesebb férfitársamnak se :)
2016. okt. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem mindenkinek. Én 30 vagyok és mindig a nálam 10-15 évvel idősebb nők jöttek be.
2016. okt. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%
Mindenki máshogy vélekedik erről, de ha én tetszenék egy huszon valahány évesnek, akkor sem jönnék össze vele, hiába jön be a személyisége és a külseje is. Mivel én a korosztályomhoz képest szerintem éretlenebb is vagyok, így nem hiszem, hogy jól megtalálnám a közös hangot egy ennyivel idősebb férfival. 16/L
2016. okt. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha nem dobalnad ki mindened akkor nem lenne ez.
2018. jan. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!