Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tini szűz fiúk, csak a jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini szűz fiúk, csak a jó alakú, szép lányok tetszenek vagy akár egy molett, lógó mellű csajjal is elveszítenétek, csak már ne legyetek szüzek? Mennyit engednétek az elvárásaitokból a cél érdekében?

Figyelt kérdés
2015. okt. 9. 00:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%
Házasságon kívül semmi. ;)
2015. okt. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
10%
Bele tudnék kötni a kérdésbe.
2015. okt. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Van olyan tini fiú, aki benne lenne, van, aki nem. A tini, szűz fiúk nem egy homogén tömeg! :D

Esetleg egy ilyen srácot keresel? Itt biztos lesz! :D

2015. okt. 9. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
#2: Köss, kérlek.
2015. okt. 9. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

Én 21 éves veszítettem el, előtte akikkel volt lehetőségem nagy részt vékonyabb vagy átlagos alkatú lányok voltak, 1 volt aki elég molett volt, de testileg szerintem ő volt a legvonzóbb számomra, mert nekem a teltebb alak jön be, persze mértékkel...

Nekem kapcsolat kellett ehhez, nem akartam csak úgy valakivel lefeküdni, nem fért bele ez nálam...

Nálam a "jó alakú lány" az a nőiesen telt alak :)

De nem ezzel lehet megfogni, ami nálam tuti nyerő az a nagyon kedves lány...lehet valaki 10/10-es külsőre, de ha nincs meg benne ez a tulajdonság akkor esélytelen a dolog...

Míg simán összejöttem volna egy kevésbé szép arcú átlagos alkatú lánnyal is akiben ez meg van :)


22F

2015. okt. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

már nem vagyok szűz, viszont vártam vele 21 éves koromig, amíg nem találtam tényleg egy olyan lányt.

Randizni randiztam azért eleget, de összejönni csak olyannal tudtam ha csak rövid ideig is, aki tényleg tetszett, akire gerjedtem.

Lényeg, hogy lett volna alkalmam csúnyácskább lánnyal lefeküdni, nem is tudom hányszor, viszont köszönöm nem! Annyit nem ér. És nem bánom meg!

Azt megbántam, hogy nem szexeltem többet, nem nyomultam jobban szebb lányokra, de a csúnyábbakat egyáltalán nem sajnálom!!!

2015. okt. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nem kell szűznek lenni ahhoz, hogy kívánatos legyél, mert gondolom a leírás téged jellemez kérdező.

Aki nem részletekben nézi a nőt, hogy legyen jó segge, feszes melle, hanem egyben a NŐ-t mint embert, mint jelenséget, annak lehetsz pont ugyanolyan kívánatos és izgató, mint a legdögösebb playboy nyuszik.

2015. okt. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Jóképű, szép férfi vagyok, de elég félénk voltam. Kamaszként ezért nem is volt sok akcióban részem. Hiába tetszettem a szép lányoknak, ők nyilván nem jöttek oda hozzám, én meg nem mertem hozzájuk. Viszont jó pár kövér lány írt nekem az évek során (15-19 évesen) és nyilván nem azt mondom, hogy felajánlkoztak szexre, de nem került volna sokba megdugni őket szeritem. De inkább nemet mondtam.


Annyira nem vonzanak a telt/molett/kövér nők, hogy úgy éreztem inkább szűz maradok, minthogy megdugjak egyet is.

Persze nem akarok félreérthető lenni. Molett/kövér/telt alatt az ezen a képen főleg az alsó háromra gondolok.

[link]


Végül 19 évesen vesztettem el egy szép arcú, átlagos alkatú lánnyal és örülök hogy mai napig sosem feküdtem le dagikkal. Egyszerűen csak tényleg nem vonzanak kinézetre.

2015. okt. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%
Én is sokáig szűz voltam, de nem azért mert nem kellettem volna senkinek vagy béna lettem volna hanem, mert nem érdekeltek a lányok (mai világban már meg kell jegyezni, hogy heteró vagyok). Aztán valami elpattant a fejemben és lefektettem az első csajt, aki kicsit is rám mosolygott. Amit tudni kell róla, hogy elég kiállhatatlan és valakinek biztosan tetszhet, de nekem nem jött be külsőre. Hogy miért tettem ezt? Pont akkoriban gondolkodtam el rajta, hogy kellene már tapasztalni is és akkor lépett a képbe és mihijján felkínálta magát, cserébe járjak vele. Bele egyeztem. Mondanom sem kell, hogy nem tartott sokáig a kapcsolat. Ebből kiindulva bárkivel lefeküdtem volna. Ott kínálja magát én meg küldjem el, mert kapafogú? Na ne szivassatok már... sötétben mindegyik ugyan az és a célnak is megfelet, akkor minek szivassam magam.
2015. okt. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó,ezen nagyon jót mosolyogtam :) 17/L
2015. okt. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!