Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnék változtatni...

Hogy tudnék változtatni ezeken a dolgokon?

Figyelt kérdés

Az első, hogy nagyon vágyom már egy barátnőre. Amikor itthon vagyok akkor sokszor elképzelem, hogy milyen jó lenne szeretni egy lány meg átölelni és hasonlók. De amikor elmegyek koncertre és látom a lányokat akkor mindig utána szomorú vagyok. Folyton azt gondolom, hogy ugyan már! Mégis mit akarok én a lányoktól meg ilyesmik. Most is ahogy nézegettem azokat a lányokat akik ott lesznek szombaton nagyon rosszkedvű lettem.


A másik az, hogy mikor elmegyek egy koncertre akkor sokszor azon gondolkodom, hogy mit keresek én ott? Nagyon ritka az, hogy amikor úgy gondolom, hogy megérte elmenni és jól éreztem magam. Nehezen tudok feloldódni. Most is azon agyalok, hogy egyáltalán minek megyek szombaton. pedig most nem magamban lennék hanem lenne legalább egy ismerősöm. De megint csak úgy érzem, hogy feleslegesen mennék el.


Az az igazság, hogy mióta elkerültem középiskolába azóta szinte nem is volt kapcsolatom az emberekkel. Ráadásul miután elvégeztem az iskolát 3 évig egyáltalán nem mentem sehova csak oda ahova muszáj volt. Ezért szinte teljesen elszoktam az emberektől. Csak azért kezdtem el koncertekre járni mert hirtelen elkezdett hiányozni egy lán az életemből. Viszont mindig egyedül mentem koncertekre mivel az a néhány haverom akit még gyerekkoromban ismertem meg inkább dsicós zenét hallhatott. Viszont ami érdekes, hogy szoktam járni vasútmodell kiállításokra ahol sokkal jobban érzem magam és sokkal oldottabb vagyok. Ott merek beszélgetést kezdeményezni a kiállítókkal. Nem tudom, hogy miért van ez mikor koncerteken a leghátsó sorban feszengek néha még pár sör elfogyasztása után is. Miért lehet ez?


2016. okt. 20. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

látom trágárkodni azt tudsz, úgyhogy fogd vissza magad ezen a téren, nehogy egy csajnak szappannal kelljen kimosnia a szádat!


tanácsaim:

1. kezdj el önismerettel foglalkozni

2. önbizalomhiányban szenvedsz, szerintem utálod is magad, hisz írod, hogy sokszor feleslegesnek érzed magad. olvass utána, hogyan lehet önbizalmat növelni

3. gyáva nyuszi vagy tenni azért, hogy boldog légy!

hogy legyen valakid, azért oda kéne menni egy csajhoz és leszólítani, ergó tenni is kéne, de mivel félsz, plusz félsz a csalódástól is, így nem sokra fogsz ezekkel menni.

4. ajánlom figyelmedbe megnézésére a Békés harcos útja című filmet, sokat fogsz belőle tanulni! :)

5. keress további hobbicsoportokat és ismerkedj ott, nem kell ezt a koncertesdit erőltetni, úgysem érzed jól magad, akkor meg minek akarsz menni?

6. legyenek céljaid, légy kitartó, ha pofára esel állj fel, és küzdj tovább míg el nem éred a célodat!

légy türelmes magadhoz!


Fiatal vagy, előtted az egész élet! Minden csak tőled függ, máson nem! :)

Légy pozitív! :)

2016. okt. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy csótány jelen, itt vagyok! :) A válaszom: ha kamasz vagy, esetleg hajlamos lehetsz rágörcsölni a kapcsolatokra. Evvel szemben inkább vedd kicsit lazábban, és csak beszélgess emberekkel, csajokkal is. :)


Próbálj ne kapaszkodni különösebben az emberekbe, persze ettől még lehet lelkileg odafordulni ahhoz, akivel valamilyen szinten már vagy, és amúgy NE játszd meg magad, nem kell a lazát játszani.


Idővel, ahogy egyre többet beszélgetsz emberekkel, egyre inkább adhatsz finom jeleket feléjük, hogy mire vágysz velük, és figyeld az ő nonverbális jeleiket (hogyan néznek az arcodra, milyen a tekintetük, a hangsúlyuk, hogyan reagálnak rád, mennyire figyelnek rád, hogyan gesztikulálnak, stb) is.


Egyébként életkort és nemet javasolt megadni pszichés kérdéseknél, meg számos más típusúnál is, hogy a válaszolóknak pontosabb rálátása lehessen a kérdezőre és problémájára.

2016. okt. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

* "Evvel szemben inkább vedd kicsit lazábban, és csak beszélgess emberekkel, csajokkal is. :)"


Na, ezt egy kicsit kibővítem, mert itt van a kutya elesve. :) CÉL NÉLKÜL menj oda emberekhez, fiúkhoz, lányokhoz beszélgetni, de persze a helyzet adja, mikor oké.


Persze tudatában lehetsz a saját céljaidnak, de NE ezek fényében menj oda másokhoz.


És próbáld megtudni, mi esik jól a beszélgetőpartnerednek. Ha korrekt embernek tűnik, akkor segítsd őt, add meg neki, amire szerinted vágyik. A többi dolog meg jön magától, kivel és milyen fajta viszony (vagy épp iszony. :P ). Persze kihasználni se engedd magad. Arany középút.

2016. okt. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elnézést de m kicsit kiborító, hogy mostanában vagy nem hajlandó senki válaszolni vagy ha jön is válasz csak egy kettő és azoknak is a fele gyakorlatilag értékelhetetlen...
2016. okt. 20. 20:19
 5/8 anonim ***** válasza:

* "add meg nekik" - itt apróságokra gondolok többségében, és főleg lelkiekre: egy-egy őszinte, spontán, figyelmes megjegyzés az ő lelkivilágáról, vagy csajnak a hajáról, akármi, ami jön, és ha csak néha kívánkozik ki belőled, akkor néha; de lehet tartós folyamat is, amit adhatsz másnak, pl vedd észre, ha be akar avatni téged valami lelki problémájába, érezz hálát, ha szerinted őszintén teszi, és hallgasd meg őt odafigyelve.


Ezek csak példák, a helyzet adja, mikor kinek mit lehet adni.

2016. okt. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja igen az elsőnek üzenem, hogy nem véletlenül utálom magam hiszen én is tudom, hogy egy sz@r ember vagyok (elég csak megnézni az első hozzászólásomat.) Egyébként 25 éves sár vagyok akit sokszor utáltak mert beteg és mélynövésű.
2016. okt. 20. 20:22
 7/8 A kérdező kommentje:
srác vagyok
2016. okt. 20. 20:23
 8/8 anonim ***** válasza:

Sok dologban kell váltiztass.

Írj rám s mindenben segítek.

2016. okt. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!