Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mást is annyire zavarnak a tv...

Mást is annyire zavarnak a tv reklámok?

Figyelt kérdés

Sosem voltam nagy tv-néző de már szinte egyáltalán tudom nézni. Csak bizonyos műsorokat nézek de ott is max 10 perc után jön a reklám. Az előbbi reklámblokkban egymás után négy gyógyszerreklám volt, így 4x hallgattam végig a "kockázatokról és mellékhatásokról " szöveget amire csak egyet tudok tenni, kikapcsolni a tv-t.

Nem gáz mert kikapcsolom, nagy dolog. Csak furcsálom mért zavar ennyire amikor emberek milliói meg mosolygva nézik. Én lettem ilyen háklis?

30F


2016. okt. 24. 20:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem, nem vagy az, mi is mindannyian utáljuk a családban is!

Pont ezért nem nézzük a TV-t mert tele sok rohadt reklámmal!!! A régi 80-as 90-es évekbeli MAGYAR! reklámok még jópofák is voltak, na de ezek a beteg-gyógyreklámok egyszerűen agyrém!

2016. okt. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
az internet világában szerintem időpocsékolás és butító dolog tévét nézni.Én már ki is vittem a tévét,és kiköttettem a kábeltévét a szobámból,csak net van bent..ha majd nem lesz net,akkor talán megint nézni fogok tévét.Rádiót minden nap hallgatok amúgy,azzal nincs bajom.
2016. okt. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Engem is borzasztóan idegesítenek a reklámok. Főleg a sok recept nélkül kapható, szart nem érő gyógyszer. Például a gyógynövényes altatók. Annyit érnek, mint a halottnak a hónaljcsók. Az Eunoctin, a Dormicum, meg a Gerodorm, na azok hatnak. Meg Cataflam Dolo recept nélkül. Ugyanannyi hatóanyag kb 20x-os áron, mint a vényköteles kiszerelés.
2016. okt. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyébként az actimel reklámnál pedig önkéntelenül nyúlok a Xanaxért.
2016. okt. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavar engem a tv reklám. Azért sem, mert megfigyeltem azt, hogy azért vannak benne hasznos ajánlatok például az üzletekben lévő Műszaki dolgokról vagy élelmiszerek akciók megvásárolásához elősegítő tv reklámok.
2016. okt. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nem zavarnak. 6 éve nincs TV-m, neten meg reklámszűrőt használok.. bár anélkül is reklámvakságban szenvedek.
2016. okt. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ritkán nézek tévét (legutóbb az idei Olimpia közvetítést néztem tévén), az a kevés reklám meg pont arra jó, hogy addig kimenjek WC-re műsor közben.
2016. okt. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az emberek 2 csoportra oszthatók:

1, Zavarják őket a reklámok és pörögnek rajta, idegeskednek. Zavarja őket a hossza, a film megszakítása, az értelmetlenségük.

2, A másik kategóriát teljesen hidegen hagyja. Vagy csak megnézi és elfelejti vagy egyszerűen ignorálja. Engem sem érdekelnek. Amikor elkezdődnek, egyszerűen nézem a netet, kaját csinálok vagy bármi más.

2016. okt. 25. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Rettenetesen zavarnak a reklámok, főleg ha 1 órán belül 3-5-ször adják! Tudom, hogy "pénz beszél", de ismert emberek vagy színészek hogy vállalhatnak el ilyen szerepeket, ami a róluk alkotott képet lerombolja?

Amin nagyon felháborodtam: MESEcsatornán reklám, egy nő a vaginájáról beszél!

Én is háklis vagyok!

2016. okt. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon idegek a reklám. Főleg egyes hülyeséget. Mostanában pl van ez a fluimucil vagy mi és akkor a kisgyerektől tudok idegbajt kapni hogy folyton kérdezi "de miért?"
2016. okt. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!