Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet, hogy van olyan...

Hogy lehet, hogy van olyan ember aki tett érte hogy ne kedveljem egyáltalán, de mégsem tudom "utálni"?

Figyelt kérdés

Nem értem miért van ez...Jó,nem főbenjáró bűn, de akkor sem volt fair (mondjuk most nemrég bocsánatot kért)

Más is van/volt így?


2016. okt. 25. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Hm,érdekes,hogy idézőjelet használsz inkább de akkor is az utálni szót erőlteted.Nem főben járó bűn de mégis leginkább utálnád de mégsem megy?Sok ellentmondást érzek a kérdésedben.Érdekelne maga sztori nagy vonalakban,írj privit ha gondolod próbálnék használható választ adni.
2016. okt. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Idézőjelet azért tettem mert kicsit erősnek érezten azért ezt a kifejezést:)
2016. okt. 25. 13:22
 3/8 A kérdező kommentje:
M*
2016. okt. 25. 13:23
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezt értettem.Csak az nem világos,hogy láthatóan negatív előjellel akarnál rá gondolni,amit viszont mégsem tudsz vele szemben érezni és ezt te sem érted miért van,viszont láthatóan közömbös sem vagy!Akkor ergó kedveled? :D Szóval mi a kérdés? :P

Némi részletet muszáj lesz megosztanod a közönséggel mert én így nem tudok többet bele vaú.

2016. okt. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fontos lenne például a szituációban résztvevő személyek neme mielőtt könnyelműen dobálózni kezdenék szavakkal a helyzetet illetően :D
2016. okt. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, van és lesz is. Azt hiszem, ezt szeretetnek hívhatják...
2016. okt. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen-igen szeretet az kétség kívül esélyes :) Bár engem azért továbbra is érdekelne az elkövetett bűn is ;de nem firtatom,maradjunk a szeretetnél,a többiből úgyis csak galiba van
2016. okt. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A főnöknőm is ilyen: rendkívül módon utálom, de ő szeret (érzem és más is mondta már). Még nem mertem megkérdezni tőle, hogy mi az igazság... Ehhez azonban kell egy csepp őrültség is.
2016. okt. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!