Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tetszem neki, vagy csak...

Tetszem neki, vagy csak hülyének néz?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác. Egy suliba járunk. Bejelöltem facebookon, visszajelölt. De amúgy nem ismerjük egymást, csak látásból. Aztán egyik nap ráírtam. Először csak én érdeklődtem felőle, de aztán ő is elkezdett engem a zenei ízlésemről kérdezni, valamint, hogy mi a véleményem bizonyos zenékről. Egész jól elbeszéltünk, de nem használt hangulatjeleket, és nem is köszöntünk el egymástól, csak egyszerűen abbamaradt a beszélgetés. Később megint ráírtam, akkor mintha egy nagyon picit nyíltabb lett volna, egyetlen egy darab hangulatjelet már használt is :D

Aztán tegnap szünetben egy folyosón voltunk, de egyikőnk sem köszönt a másiknak, csak néztük egymást. Egy darabig nézett, aztán elkapta a tekintetét, majd megint rámpillantott. Lehet, beképzelem magamnak, de mintha mondott volna rólam valamit a mellette ülő lánynak, mert rámnézett, súgott valamit ugye annak a lánynak, aztán egy picit megint rámnézett.

De ennyi. Élőben eddig egy szót nem szóltunk egymáshoz. Most mit csináljak?

15/L, a fiú 17/F



2016. okt. 25. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tetszel neki, lehet, hogy nem. A helyedben nem irnék többet. Ha rám néz rámosolyognék. Most már kezdeményeztél annyit amiből ő tudja, hogy tetszik Neked. Ha akar majd jelentkezik ő.
2016. okt. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én 15 éves koromban sosem foglalkoztam a nálam idősebbekkel. Nekem egy teljesen más világnak tűnt. Azért már kellett valamilyen kapcsolatnak lennie közöttetek, hogy ha tudtad a nevét.
2016. okt. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves első válaszoló. Nem tudom igazán, mi lesz...
2016. okt. 27. 17:47
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló, én a saját korosztályombeli fiúkat rendkívül gyerekesnek tartom. És nem, nem ismertük egymást sehonnan, osztálynévsor alapján tudtam meg a nevét.
2016. okt. 27. 17:48
 5/10 anonim ***** válasza:

"Aztán tegnap szünetben egy folyosón voltunk, de egyikőnk sem köszönt a másiknak, csak néztük egymást."

Elég gáz. Már nem azért. Kezdeményezz vele ÉLŐBEN beszélgetést, elvileg ismerősök vagytok b+...

2016. okt. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Igen, tudom, hogy gáz, csak éppen az volt a helyzet, hogy egyszer rámnézett, aztán elkapta a tekintetét. Majd megint rámnézett, és így tovább. És én nem akartam pont akkor köszönni, amikor épp nem néz rám, mert a haverjai elég idiótának néztek volna.

2016. okt. 29. 19:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Na, mi a helyzet? Mi történt azóta? :)
2017. ápr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó kommentelő,

Igazából semmi nem történt azóta, de hát ez van, beletörődtem, hogy sajna ez nem fog összejönni, de köszi, hogy érdeklődtél :)

2017. ápr. 30. 15:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Lol elég szánalmas hogy még köszönni se köszöntetek egymásnak:D Vagy zavarban volt ő is mert tetszel neki valamennyire vagy le akar koptatni.
2017. jún. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
szánalmas hát, tudom én :D
2017. jún. 13. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!