Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira hülyének érzem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira hülyének érzem magam és sajnálom. (többi lenn) van rá esély hogy még mindig tetszem neki? ( nincs azóta barátnője)

Figyelt kérdés
egy éve randiztam egy sráccal, de ez volt életem első randija, ezért kínosan nagyon izgultam és szerintem ebből a srác azt érezte hogy nem éreztem jól magam. több randink nem volt, de nekem még mindig tetszik a srác. egy suliba járunk.
2013. márc. 16. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

Ezt meg mi honnan tudjuk?

Kaptál sms-t a belügymin -től?

2013. márc. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha én félre értenék valamit, és a csaj közölné velem aranyosan, szégyenlősen, hogy mi volt akkor a gond, vagyis hogy miért viselkedtél úgy, akkor én annak tudnék örülni. Mert meg is magyarázod, nincs félreértés, és még aranyos is.

Feltéve, hogy tetszik nekem a lány.:)


Arra, hogy hogyan is hozd ezt szóba, neked kell rájönnöd. Lehet olyan is a szitu, hogy ő kérdezi meg, hogy most akkor miért jösz, ha akkor nem élvezted? Ilyenkor kell arra késznek lenni, hogy el tudd mondani, ami nyomja a szíved. De lehet más helyzet is, a lényeg ugyanaz.:)

2013. márc. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
baratkozz vele. kezdemenyezz egy kozos biciklizest/setat/kirandulast/mozizast vagy barmit. ha tetszesz neki akkor ad meg egy (vagy tobb) eselyt nektek. amikor eljon az ido elmondhatod neki hogy izgultal es azert viselkedtel furan. :) az szexi ha valaki oszinten es mereszen beszel az erzelmeirol!
2013. márc. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!