Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te teljes csendben vagy zene...

Te teljes csendben vagy zene mellett tanulsz? Milyen zene nyugtat meg?

Figyelt kérdés

2016. okt. 26. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Én már nem tanulok, de otthon éjszakánként dolgozok néha. Olyankor mindig a Warhammer 40k: Dawn of War zenéjét hallgatom.


Illetve érettségi előtt Chopen noktörnöket hallgattam, mindig ugyanazt a CD-t. A mai napig felismerem, ha akármelyik Chopen noktörnt hallom valahol... :)


Ha mindig ugyanazt a zenét rakod be, akkor kialakul egyfajta reflex, mint Pavlov kutyájánál.


A zenének nem kell megnyugtatónak lennie.

2016. okt. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En csak teljesn csendben voltam/vagyok kepes tanulni. Piheneskeppen hallgatok zenet persze: Enigma, U2, Coldplay. Ezek mostansag a leggyakoribbak.
2016. okt. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Zenére nem tudok tanulni. Vagy csendben vagy tv mellett, de zenére sosem. Imádom a zenét és ha megy, akkor arra koncentrálok és nem a tanulásra. Kivétel a minimál és hasonló elektronikus zenék közül pár, amik monotonok és jobban rááll tőlük az agyam matekra.

Nyugtatni főleg filmzenék szoktak. James Newton Howard pl. Esetleg még Sigur Rós.

2016. okt. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Firedoom ***** válasza:
two steps from hell, audiomachine vagy valami metál
2016. okt. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!