Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nos! Csak kiváncsiságból...

Nos! Csak kiváncsiságból érdekelne, hogy szerintetek éretlen vagyok ha 35 évesen kb:26-27 nek érzem magam?

Figyelt kérdés
Értem ezt úgy,hogy semmivel nem érzem magam rosszabbul,mint 7-8 évvel ezelőtt'Sőt kicsattanok az egészségtől.Meg úgy egyébként sem érzem magam ennyinek!
2016. okt. 26. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
nem, szerintem teljesen normális, sőt ez a jó.
2016. okt. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ha a cerka is ezen a véleményen van,akkor nincs gond.

bár az ink olyan 38-40 körül kezd veszíteni a lelkesedéséből.

2016. okt. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Ntmlan ***** válasza:
Az érettség nem korfüggő és inkább szellemi oldala van a kérdésnek, vagyis ne haragudj, de nincs köze a kettőnek egymáshoz. Ha fiatalabbnak érzed magad akkor energikusabb vagy, de ettől az agyad nem fejlődik vissza és változol éretlenné. :) Az érzéssel és a gondolattal pedig nincs gond, mindenkinek így kéne éreznie magát és akkor bátrabbak lennének az emberek idősebb korban is olyan tenni amit ilyen idősen már nem tesznek meg és így keletkeznek az unalmas és munkamániás férfiak.
2016. okt. 27. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat,az lemaradt,hogy nő vagyok!
2016. okt. 27. 09:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, ez teljesen jo. Csak szerintem arra figyelj, h ettol meg ne feledkezz meg a tenyleges korodrol. A noknek azert elegge ketyeg a biologiai ora 35 folott es sokan keson kapnak eszbe, h kene ferj, meg gyerek. Persze, ha Te nem ilyen tipus vagy, akkor okes. Csak szerintem jo az, ha nem nagymamanak neznek, amikor a sajat gyereked szalagavatojara mesz :)
2016. okt. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Köszönöm a hozzászólásodat!

Attól nem tartok,,hogy nagymamájának néznének majd,hisz ha pl:2-3 év mulva lesz gyerekem,akkor mire ő 20 éves lesz,én még mindíg csak 57-58 éves leszek!!

2016. okt. 27. 17:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Ok, ez eddig rendben van, csak eleg sok a felteteles mod :) Ha egyaltalan lesz gyereked 37-38 eves korodra, es ha 57-58 eves korodban tenyleg fiatalnak fogsz kinezni...Eleg sok no 50 eves korara leepul...De addig nyilvan sok ido van meg...
2016. okt. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az sem mérvadó!

Anyum engem 22 évesen szült és 40 évesen már megrokkant 😢

2016. okt. 27. 19:50
 9/9 Ntmlan ***** válasza:
Sajnálom anyukádat. De pont ezért kell kétszer annyit beleadnod, hogy lássa azt hogy a lánya milyen nagyszerű és energikus. Ez hozzá neki is a jó kedvet szerintem.
2016. okt. 31. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!