Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kíváncsiságból érdekelne....

Kíváncsiságból érdekelne. Nektek mennyit élt a törpehörcsögötök?

Figyelt kérdés

Vagy akinek most van, mennyi idős, milyen állapotban van?

Nekem volt egy törpehörcsögöm, nagyon szerettem, próbáltam mindent megadni neki, 2 és fél évet élt. Én még mindig úgy gondolom, ha nem nőtt volna szegénykémnek egy daganat az oldalára még jó fél évet élhetett volna.



2014. aug. 7. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem aranyhörcsögeim voltak (rengeteg, mert mindig szaporodtak(egy pár)), és az egyik 5 évig bírta.

A többi nem bírta addig, vagy eladtuk őket, de csodának számított, hogy ennyi ideig élt, mert kb. 2-3 évig szoktak.

2014. aug. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Aranyhörcsögöknél én is hallottam pár esetet, hogy 5 évig is elélt. Szép életkor. :)
2014. aug. 7. 17:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Az egyik két és fél évet élt, a másik hörim sajnos csak két évet. A második ha jól emlékszem azon a nagyon meleg nyáron pusztult el, hiába szedtem ki a terráriumból, hiába raktam jégakut a terrárium alá, elviselhetetlen volt a hőség. Én is úgy érzem hogyha valahogy lehűthettem volna a lakást akkor még egy fél évet legalább élhetett volna...
2014. aug. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
dzsngim 4 évet szegénykémnek púpos volt a háta, mindig hátra vágódott de sokat élt, szerintem nagyon is értek a hörihez most 6-an vannak 1 fél éves meg a többi nem tom jóval fiatalabbak :D
2014. aug. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mar rengeteg horcsogom volt :)

Ebbol ketto 5 evet elt

Egy 4 evet elt

ketto 3 eves elt

Egy pedig csak 2 evet mert beteg volt :(

most pedig van egy fel eves horcsogom :)

2014. aug. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!