Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 15 éves fiú vagyok elegem van...

15 éves fiú vagyok elegem van hogy alacsony vagyok családomban nincs nem is volt alacsony ember apám 180cm testvérem is akkörül mozgok eszek mégse növök mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

2016. okt. 27. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
lehet kicsi, izmos srác :D vagy csak.. élj boldogan, úgyis lesznek barátaid, ez nem magasság függő
2016. okt. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát barátokkal nincs gond csak barátnő-->lányok 2016ban tisztelet a kivétel,tudjuk milyenek
2016. okt. 27. 19:52
 3/12 anonim ***** válasza:

Mekkora vagy?

Egyébként még fogsz nőni, szóval nyugi.

Tök sok alacsonyabb lány van. A magasság szerintem azoknak fontos, akik saját maguk is magasak. Pl. egy 175 cm-s lány olyat szeretne, aki magasabb nála. De egy 160 cm-s lányhoz egy 170 cm-s fiú is elég magas.

2016. okt. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
155 körül vagyok :c nem nagyon találok alacsonyabb lányt :D
2016. okt. 27. 20:03
 5/12 anonim ***** válasza:

Még csak most fogsz megnyúlni, nyugi.

Nálunk 15 évesen senkinek sem volt még barátja, barátnője. Szóval ne ez legyen a legnagyobb bajod most.

Majd biztosan hirtelen megnősz a következő 1-2 évben.

2016. okt. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
énis ebben reménykedek hát a mi felgyorsult időnkeben nemis szűzek a fiúk lányok meg főleg
2016. okt. 27. 20:10
 7/12 anonim ***** válasza:

egyik ismerősömmel történt hasonló.

nemrég vált,3 gyereke van és az utolsó nagy balhénál a felesége a fejéhez vágta,hogy a 12 éves fia és a 10 éves lánya nem tőle van és az akkor útban lévő sem akivel terhes volt akkor.

ismerősöm lefagyott,de kifizetett egy apaságit és bizony nem ő volt a két nagyobbik apja,viszont az addigra megszületett kicsinek meg igen.

ahol végzik a tesztelést,ott mondta az ott dolgozó hogy 10 gyerekből 4nek nem az a faterja,aki azt hiszi hogy az,úgyhogy nem olyan ritka dolog ez.

szóval ha mindenki magas a családodban,akkor beszélgess el erről anyukáddal és talán ő elmondja majd neked az igazi okát annak,hogy miért is vagy te törpe.

2016. okt. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát ezt a lehetőséget kizárnám de nem teljesen mert eléggé hasonlítok apámra meg a testvéremre aki szintén apámra hasonlít amugy így átgondolva késői érésre tippelek
2016. okt. 27. 20:34
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálunk a cégnél van egy nagyon alacsony srác. Tényleg ha kicsit kisebb lenne már törpe lenne. A legjobb csajt vette feleségül a cégnék. Mert srác nagyon normális rendes ember és a csajt ez érdekelte nem a magassága. A nő egy fejjel magasabb nála. Másik példa a bátyám aki alacsonyabb a feleségénél egy fejjel és akkor mi van? 3 gyereket nevelnek boldogan
2016. okt. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
igen vannak ilyen esetek is de én szerencsére távol vagyok a család alapítástól :D
2016. okt. 27. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!