Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Undorodom az emberiség nagy...

Undorodom az emberiség nagy részétől! Más is szokta ezt érezni?

Figyelt kérdés
Az emberi történelem másból sem állt, mint egymás gyilkolásából. Amikor nem egymást gyilkoltuk akkor az állatokat vagy a bolygót. A kultúránk a gyilkolásról és a haláról szól fűszerezve egy kis szexel. Pl. Rómeó és Júlia. A filmek 99%-a stb. Illetve az emberiség 97% annyira buta, hogy még azt sem tudja milyen a világ ami körbe veszi, de biztos benne, hogy érte kell fel a nap.

#világ #emberiség #élet #ember #tulajdonság #élet értelme és ilyesmi
2016. okt. 30. 03:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Ja,van benne valami.
2016. okt. 30. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugye az embert az emeli ki többek között az állatvilágból hogy tud következetesen gondolkodni. Na most a mai világban ez a képessége az emberek nagy részének igencsak csekély. Az utolsó mondatod szerintem teljesen jogos,ez szerintem az érdeklődés hiányára,a világ megismerésének a hiányára utal és összefügg azzal amit az első mondatban is írtam. Röviden az egésznek az oka a túlzott földhözragadtság és az érdeklődés hiánya.(szerintem)
2016. okt. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Ismerős érzés.

Néhány dolog olyan természetes már, hogy az emberek észre se veszik, hogy milyen hálásak lehetnek a dologért. Amikor így végignézek mindenkin egyszerre örülök és szomorkodom, szerencséjükre és balszerencséjükre nem gondolnak bele ebbe a dologba.

2016. okt. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én itt mindenkivel egyetertek
2016. okt. 30. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szoktunk. De a primitív tömegembereket nem foglalkoztatják az effajta gondolatok és ahhoz, hogy valami változzon tömegeket kell megmozgatni. De mi a helyzet, hogyha a tömeg nem ismeri be a hibáit/tagadja azokat? Márpedig az emberek nagy része ezt teszi. A lényeg a lényeg, hogy semmi nem fog változni. Esetleg akkor, ha már olyan kaotikus lesz a helyzet, hogy kénytelenek leszünk változtatni és biztos vagyok benne, hogy ez a változás nem a világbéke lesz, hanem annál valami sokkal kegyetlenebb.
2016. okt. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tiniként mindenki ezt gondolja. Ezt hívják pubertáskornak.
2016. okt. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 K...László ***** válasza:

Sajnos én is ezt érzem. De csak mert kiskorom óta kimutatják, kimondják, hogy tőlem mennyire undorodnak.

Sajnos a háború és gyilkolás néha pont létszükséglet. Nincs hová mennünk, kevés a hely, egymásra lépünk már, és mindig lesznek büdös egyének közöttünk, akik egyre jobban zavarnak ilyenkor. Gondolok itt a hangyányi országunk vezetőire, akiknek a felélt (nem a meglévő) magánvagyonukból már rég megvalósult volna a Mars expedíció az USA-t és Kínát is megelőzve. De a jóvoltukból mi itt ezen a kis zárt helyen öljük egymást, mert ők önzőek.

2017. jan. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!