Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legkegyetlenebb...

Mi volt a legkegyetlenebb videó/képanyag amit láttal az interneten?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok, amitől csalódtál az emberiségben/elcsodálkoztál, hogy egyáltalán hogy létezhet ilyen.

2016. jún. 24. 21:51
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
29%

Ez a kérdés.

Komolyan mondom.

2016. jún. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
22%
Néma sikoly
2016. jún. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
83%
Mikor román, vagy ukrán "emberek" a fülénél fogva egy élő vizslát csapkodtak neki egy teherautó oldalánák, utána rádobták a platóra és agyonverték lapáttal. Nem hazudok, sírtam rajta.
2016. jún. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
61%

nem nagyon szoktam ilyet nézni,azonnal elkapcsolok általában ha embereket ölnek,vagy baleseteket mutatnak,de egy húsiparról készült dok filmben bemutatták a kismalacok és kisbárányok érzéstelenítés nélküli herélését,az elég szörnyű volt.


a másik ilyen a spektrumon volt ahogy egy étterem előkészíti a macskát.

fejbe verték hogy ne ficánkoljon,utána még élve bedobták egy forró vizes medencébe,amiből lelassulva az ütéstől próbált kiúszni.

aztán kivették és pár gyors mozdulattal megnyúzták miközben még élt és csak ez után vágták le a fejét.

2016. jún. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
78%
A svéd csaj hullájáról tettek fel egy durva képet akit szomáliai bevándorlók erőszakoltak meg majd verték szét a fejét. Több éve láttam a képet de azóta is kísért.
2016. jún. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
77%

Ha jót akarsz magadnak nem foglalkozol ilyesmivel, egy idő után már semmi nem fog megérinteni és a közöny ezen szintjéről már nem igazán van visszaút.


Am daisy's destruction.

2016. jún. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Nekem valahogy a gyomrom meg úgy mindenem jobban bírja ezeket. Pl a Daisy's Destructionről láttam képeket, de nem igazán érintett meg, sem leírva sem látva. Elítélem persze s kivégeztetném aki ilyeneket tesz, de valahogy túl sokat nem vártam az emberiségtől/gondoltam hogy van egy ilyen oldala is, szóval nekem eleve közönyösek picit az ilyenek.
2016. jún. 24. 22:35
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Kettőre emlékszem. Egy híradóban egyszer mutatták, ahogyan kínoznak egy németjuhász kutyát - a képsorokat csak pillanatokig néztem, tartalmukat elfedte azóta a jótékony homály. A felzaklatottságomra azonban emlékszem, tizenéves voltam akkor.


Aztán - én hülye! - kíváncsiságból belenéztem valami arab videóba, amelyben embereket fejeznek le. Letérdepeltették őket, és egy szakállas, amúgy joviális kinézetű bácsi pedig aprította őket egymás után, kifejezéstelenül, monoton módon, mint egy hentes. Ez is eléggé megrázott, pedig már jócskán felnőtt voltam akkor.


Elnézést, ha túl szemléletesen írtam le, terápiás jellegű. :)

2016. jún. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
2 girls 1 cup
2016. jún. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
82%
Minden állatkínzós téma ilyen, ezektől képek nélkül is zokogok. Időnként sajnos belefutok olyan képsorokba, amik elé nem tesznek figyelmeztetést.
2016. jún. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!