Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek egy fiunak megvalt...

Szerintetek egy fiunak megvaltozik a velemenye ha megtudja h?

Figyelt kérdés

Nem szeretem a piat (sor meg ilyenek)

Nem cigizek se vizipipa igazabol ki se probalnam oket ezekmiatt megvaltozhat a velemenye?

Most emiatt lenezne?



2016. okt. 30. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Fiu vagy, vagy lany?

Lanynal szerintem ez inkabb pozitiv.

Ha fiu vagy, akkor sem kotelezo szeretned ezeket a(z amugy karos) dolgokat. Volt olyan tanarom, aki soha nem alkoholizal es megis jol tudja erezni magat. Olyan ismerosom is van nem is egy, aki a cigit sem probalta meg soha es megsem neztek ki sosem. Ez mindenkinek sajat dontese es ha valaki amiatt elitel vagy lenez, mert te nem akarod/szereted ezeket csinalni, azzal a sajat szegenysegi bizonyitvanyat mutogatja csak. En 20eves lany vagyok es nem probaltam a cigit , nem is akarom. Soha senki nem cikizett ki ezek miatt, es hogy miert? Olyanokkal baratkoztam mindig is, akik ugy fogadnak el, ahogy vagyok es nem akarnak ravenni olyanokra, amiket nem akarok. Ugy gondolom, az nem igazi barat es nem erdemli meg azt sem, hogy foglalkozz vele, aki nem fogad el olyannak, amilyen vagy. :)

2016. okt. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Ha emiatt lenéz, akkor hagyd a francba..
2016. okt. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a kifejtest az elsonek es lany vagyok 15eves es en mindig is ahoz fogom tartani magam h ne cigizzek
2016. okt. 30. 22:43
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
aki ilyen miatt megszol, azt hagyd a francba. Csak lehuznak...
2016. okt. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Ne mutasd magad másnak egy fiú kedvéért, mindig magadat ad.
2016. okt. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ezek pozitív tulajdonságok egy lánynál. Nekem csajozásnál rossz pont, ha egy lány rendszeresen cigizik, persze nem ez a döntő szempont, de nem örülök neki, ha megtudom.
2016. okt. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon helyes. Bagós lányoknak büdös a szája, ha látom egy csajon hogy cigizik felejtős.
2016. okt. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen mindenkinek :)

Megfogadom amit irtatok!

2016. okt. 31. 10:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Minden új információval, megnyilvánulással változik.
2016. okt. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szerintem nem.

De ne is igyál se cigizzél mert nem jó dolog:D

15/F

2016. dec. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!