Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért van, hogy mindig...

Az miért van, hogy mindig másra akarok hasonlítani?

Figyelt kérdés
Megszeretném változtatni de nem tudom,hogy igazán ki is vagyok. Úgy érzem nincs saját személyiségem és nem tudom, hogy milyen tulajdonságokkal rendelkezem. SOS
2016. okt. 31. 19:10
 1/3 T.A.M.i válasza:
Gondolom még fiatal vagy, nem találtad meg az igazi stílusod. Próbálkozz, előbb utóbb rájössz, ki is vagy, miben vagy ügyesebb, miben kevésbé. Ne másra akarj hasonlítani egyedi vagy , nincs mégegy ugyanolyan ember a földön, mint te
2016. okt. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi igen :) 14/l
2016. okt. 31. 19:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Tizenéves éveid részben a saját stílusod kereséséről szól. Én is voltam emo/jrock...stb is, de az elegánsabb egyszerű dolgok fogtak meg. Az egyedi vonalak szabásminták.

Még varrni is megtanulhatsz, jó érzés egyedi rucit hordani ^^


Inkább ne azt nézd pl egy ruha set összeállításban hogy nah én ezt az egészet felveszem, hanem az hogy mi az ami tetszik benne s másik szettekben tetszetős dolgokkal izlésesen kombinálj.


Jó kutakodást/próbálgatást :3 s nézd mi az ami jól is áll.


23-N

2016. okt. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!