Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt életed legrosszabb és...

Mi volt életed legrosszabb és legbölcsebb döntése/cselekedete?

Figyelt kérdés

Miért?

Hány éves voltál?

Mik lettek a következményei?



2016. nov. 2. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Most így belegondolva nem tudom. Pedig biztos volt mindkét fajtából több is. A legrosszabb talán az,hogy sokat kiálltam olyan ember melett aki mellettem soha.
2016. nov. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A rossz, hogy belementem olyan kapcsolatokba amibe nem kellett volna, de erre már csak felnőtt fejjel jöttem rá.

Egyébként ennek nem volt következménye, max annyi, hogy érzem milyen emberrel érdemes kezdeni és kit kell messzire elkerülni.


A bölcs, hogy 20 évesen 3 év után sikerült nagy nehezen kilépnem egy nagyon mérgező kapcsolatból, amibe szinte belerokkantam lelkileg.

Ennek is csak pozitív következménye lett, mert utána lettek barátaim stb.


Amit még bölcs cselekedetnek gondolok az az, hogy nem hagytam magam eltántorítani a céljaimtól(részben tanulmányok is benne vannak). Munkahelyemen később kiharcoltam, hogy mehessek főiskolára.

2016. nov. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

legrosszabb, hogy nem tanultam meg ingyen 2 nyelven míg lehetett. Következménye, hogy most 2500Ft os óradíjért tanulhatom, miközben az én óradíjam 700Ft.


bölcsebb, hogy nem hagytam magam egyik munkahelyen se kihasználni. illetve nem qrtam össze vissza.

2016. nov. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

még nem mondhatom , hogy az életem , hiszen még alig éltem , de az eddig leélt életem legbölcsebb döntése: a legjobb barátnőmet , otthagytam szó nélkül mikor elkezdett szidni következménye lett , hogy jelenleg nincsenek igazi barátaim , de még mindig jobb mint egy olyan emberrel lenni akitől már herótom volt

legrosszabb: hirtelen most nem jut eszembe semmi

2016. nov. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!