Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak ém vagyok így vele, hogy...

Csak ém vagyok így vele, hogy még ilyenkor novemberben is melegem van?

Figyelt kérdés

2016. nov. 7. 23:02
 1/6 A kérdező kommentje:
*én
2016. nov. 7. 23:03
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok fázós alkat, csak egy kardigánt veszek fel, ha kimegyek. Ha nagyon befűtenek, azt nem szeretem.
2016. nov. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

menj el fenyőfa árusnak fusiban.

pár nap a szabadban 8-10 órában és meggondolod magad a témáról.

2016. nov. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is melegem van, 10 fokban ez nálam nem túl meglepő. Egy szál blúzban sétáltam ma, így is sok volt, a mínuszokat várom.
2016. nov. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, nekem is mindig melegem van, még télen sem szoktam túlöltözni.
2016. nov. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ha kizárólag a nap közepén jársz kint az utcán, akkor megértem. De amikor én hajnalonként megyek dolgozni, akkor már mínuszok vannak. Konkrétan reggelente már befagyott tócsákon át szoktam biciklizni és azon parázok, nehogy elcsússzak valamelyiken! Teljes téli felszerelésben - sapka, sál, kesztyű, kabát - is úgy átfagyok, hogy utána percekig kell melengetnem az ujjaimat a munkahelyen, hogy egyáltalán be tudjam őket hajlítani fájdalom nélkül. :D
2016. nov. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!