Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kötekedőkkel elszámolni?

Kötekedőkkel elszámolni?

Figyelt kérdés

14 éves fiú vagyok, egy 14 éves lány kötekedik velem. Nem az átlagos "cicázás", hanem ha nem tetszik neki valami, egyből beszól. Ma pl. a tolltartómat kezdte el rugdosni. Ha ezt egy fiú csinálná, akkor már rég helyre tettem volna, de a büszkeségem és a becsületem fontossága miatt nem fogok egy ujjal sem hozzányúlni

Személyleírása: Egy buta, csúnya, gyenge, rosszul tesiző, beszélni nem tudó hülye lány.

Szó szerint. Minden tárgyból (tesit is beleértve) 1-es, 2-es.

Mivel én 5-ös vagyok mindenből szinte, ezért strébernek hív, amit én lekezelően egy "Féltékeny vagy?" mondattal oldok meg.

A beszéd nem hat rá. Gyakorlatilag mindenki utálja, csak néhány barátnője nem.

Mit lehet azellen tenni, hogy ne pofázzon abba bele, hogy én mit csinálok? (Erőszakot alkalmaznék ha nem lenne nő nemű)



2016. nov. 8. 16:58
 1/7 anonim válasza:
Te nem vagy 14 éves, barátom.
2016. nov. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát pedig ha hagyod magad, nem fog semmi változni. Lökd a falhoz, vagy nem tudom, de én, ha már valaki hozzá mer nyúlni a cuccaimhoz bármilyen formában, nemtől függetlenül megfenyíteném picit. Nem, ne verd össze, nem ezt mondom, csak mutasd meg neki, hogy nem teheti meg ezt veled.
2016. nov. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Akkor mégis hány éves vagyok? Azért nehogy már egy noname válaszoló mondja meg hogy hány éves vagyok...


Második: Köszönöm a választ!

2016. nov. 8. 17:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan mondd meg neki, hogy azért frusztrált, mert egy hulladék.

Ami egyébként csak az igazság közlése lesz.

Normális, kiegyensúlyozott ember nem tesz ilyet rendszeresen(előfordulhat, hogy épp szar napja van, de azért is bocsánatot kér).

2016. nov. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lehet szerelmes beléd.
2016. nov. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4.

Igazad van :)


5.

Istenem, csak azt ne :D :D

Bár, tudom hogy a tökéletességet mindenki csak szeretheti és féltékenység miatt vetheti el (na jó ez nem igaz, csak illett ide :D)

Akkor inkább maradjon is így ha szerelmes belém, mert azzal végképp kínozna :D

2016. nov. 8. 17:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Küld el durván a retek rákba!!


Rúgjad lábon.

2016. nov. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!