Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félelem a sikertől? Állítólag...

Félelem a sikertől? Állítólag az emberiség 80%-át érinti.

Figyelt kérdés

A legtöbb pasi ilyen. Nem is a visszautasítástól fél, hanem attól, hogy bejön a csajnak?


Állítólag a siker a legnagyobb kudarc.


Hogy érzed félsz sikeres ember lenni?



2016. nov. 9. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez jó nagy baromság. Várj kitalálom, brit tudósok állítják ugye?
2016. nov. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség.. Viszont az tény, hogy a negatív érzelmek jobban rögzülnek a tudatba mint a pozitívak.
2016. nov. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Létezik a félelem a sikertől, bár egyrészt butaságnak tartom, hogy siker = kudarc és azt sem gondolnám, hogy a férfiak azért nem szólítják meg a nőket, mert félnek, hogy tetszenek. Bár... van olyan pasi aki könnyen leszólitja a nőt és utána bénázik. Az lehet, hogy ettől a szakasztól fél, vagy a későbbiekben bármitől, de a nők is félnek szintén hasonló dolgoktól mégis elég sok párkapcsolat van. Ráadásul a párkapcsolatot fenn is kell tartani, ápolni, tehát nem olyan, mint egy aranyérem, ami után akár nyugdijba is lehet vonulni.


A csúcs után nincs miért küzdeni. Elmúlik az a feszültség, ami az oda vezető úton volt. Én szeretem ezt a feszültséget, ami kicsit mindig drillben tart, adrenalint ad. Lehet, más oka is van, mindenesetre velem rendszeresen megtörténik, hogy az utolsó pillanatban meggátolom magam. Biztos nem vagyok egyedül, de azt sem gondolom, hogy a 80%-ot érinti.

2016. nov. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A kérdést Samanadary Homakayira tette fel, 1985.02.06. India.
2016. nov. 9. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!