Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért baj, ha utálok táncolni?...

Miért baj, ha utálok táncolni? 23f

Figyelt kérdés

A barátnőiem akik eddig voltak mindig, ha elmentün kvalahova egy szórakozó helyre, akkor ebből kivétel nélkül probléma volt...vagyis hát nem az, hogy probléma de látom rajtuk hogy szeretnék (a mostani meg aztán főleg) ilyen táncos lábú. De én egész egyszerűen utálom , de komolyan mondom (mármint a táncot) még piával sem tudok ellaluzlni annyira, hogy össze-vissza ugráljak és szó szerint nincs hozzá kedvem, amikor csinálom azt érzem hogy leég a pofám mingyárt (nem vagyok szégyelős csak olyan idétlennek érzem), és is izgat a téma tényleg egyáltalán nem.


Más is van ezzel így, és fontos hogy egy pasi szeressen táncolni??


2016. nov. 10. 17:57
 1/7 A kérdező kommentje:
barátnőim*
2016. nov. 10. 18:00
 2/7 A kérdező kommentje:
ku**va telefon
2016. nov. 10. 18:01
 3/7 anonim ***** válasza:
mond meg neki,hogy eki nélkül neked nem megy az ilyesmi.
2016. nov. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
és akkor mi van? nem táncolsz azt kész. Ha szeret akkor elfogad így, ha nem tud elfogadni akkor elbúcsúztok egymástól.
2016. nov. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
még azzal se, próbáltam már.
2016. nov. 10. 18:04
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát én se szeretek táncolni, és nekem is volt már belőle probléma.

Nem tudom miért kell ebből akkora ügyet csinálni.

18L

2016. nov. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van aki azt preferálja a párjában, ha templomba jár, van aki azt szereti, ha lehet vele menni sörözni és van aki azt szereti, ha lehet vele táncolni.


Nyilván, ha nekem az a hobbim, hogy túrázok, akkor kicsit rosszul esik, ha a partnerem ezt annyira visszautasítja, hogy sose jön el velem, vagy ha sikerül elrángatnom, akkor fanyalog.


Amúgy, ha a jövőben is hasonló táncos hobbis lányokat fogsz ki, lehet, hogy érdemes lenne befektetni egy tánc kurzusba.

2016. nov. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!