Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mennyire elitelendo ha en...

Lumia 532 kérdése:

Az mennyire elitelendo ha en ferfi letemre utalok kezet fogni masokal?

Figyelt kérdés
pl ha jonnek a hugaim pasijai csak koszonok de nem fogok kezet ez ciki szerintetek? ha persze valaki odajon es kezet akar fogni akkor kenytelen vagyok de en magamtol sose szoktam

2016. szept. 9. 15:00
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja es nem tudom ki talalta fel a kezfogast de mar elatkoztam magamban az illetot barki volt is az
2016. szept. 9. 15:02
 2/12 anonim ***** válasza:
hát... neurózis?
2016. szept. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem elítélendő, bár biztosan mindenki furcsának találja, hogy nem nyújtasz kezet.

Szerencsére én nő vagyok, így nagyon ritkán kell kezet fognom másokkal, de még azt a pár alkalmat is utálom. Egyszerűen nem látok benne mást, mint baktérium/vírus cserét. Semmi értelme.

2016. szept. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nekem is el van rontva a napom, ha már reggel pacsizni kell alig ismerős emberekkel. utána megyek kezet mosni. lehet hogy ez nem szép, de piszkosnak érzem. és nem azért mert a Monk, a flúgos nyomozót nézem :(
2016. szept. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
van olyan kollégám, aki szintén csak akkor fog kezet, ha nagyon muszály, általánosságban annyit gondoltunk róla, hogy bunkó.. szóval senki nem fog keresztre feszíteni, de benne van a kultúránkba és normális társaságban/munkahelyen mindennapos. De, legalább örülj annak, hogy nem olyan helyre születtél, ahol puszit vagy csókot kell adni a másikank.
2016. szept. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 MZ.per.X ***** válasza:

Egyik oldalról úgy vagyok vele, hogy a kézfogás tisztelet jele, és jobb kétszer mint egyszer sem.


Másrészt építkezésen dolgozom, az ott dolgozó emberek fele szinte állati szinten működik, na velük nem szívesen kezezem...

2016. szept. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem elég gáz. Legalább ennyi tiszteletet én is adok másoknak, és el is várom. Csak egy kézfogás oszt cső...
2016. szept. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Cseréljünk akkor, mert én meg nő létemre puszilkodni utálok. Emlékszem, amikor mindenki kidőlt meg göthös volt az osztályomban rajtam kívül, mert minden reggel jól összenyálazták egymást.
2016. szept. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, lehet máshogy is üdvözlést eszközölni. Én sem szeretem.
2016. szept. 10. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Chaosix te ismered Clay Morrowot? Egy itteni felhasználó, milyen kapcsolatban álltok? Mi a véleményed róla? Barátkoznál vele?
2017. jan. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!