Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan reagálnátok, arra,...

Hogyan reagálnátok, arra, hogyha a kedvenc énekesetekről kiderülne, hogy nem is ő énekel a zenén?

Figyelt kérdés

Zenei producer vagyok, a 90es években nagyon sokan megtették ezt, én is producere voltam ilyen produkciónak. A kiadó felkeresett egy újjabb projecktel és az említett megoldás történne az énekesnőnek.

Nagyon jól táncol, jól néz ki, a színpadra termett, csak nem tud énekelni.

A kiadó felkeresett, hogy írjak neki számokat és, hogy találjak egy bérhangot hozzá.

A kérdés tehát: Ha ti rájönnétek, hogy a kedvencetek, nem is énekel valójában a felvételen attól még úgyanúgy szeretnétek?



2016. nov. 10. 23:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én a kedvenc énekeseimet a hangjuk miatt szeretem, nem azért, mert jól tudnak vonaglani a szinpadon vagy mert jól néznek ki.
2016. nov. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Senkit sem azért szeretek, mert ő az XY, hanem azért, amit képvisel. Az énekest a hangjáért. Ha nem ő énekel, akkor mit szeressek rajta azon, hogy csini meg jól táncikál? Akkor menjen táncosnak...
2016. nov. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ismertem olyat, aki anno a hangját kölcsönözte a tátogó csajoknak.

Én általában nem az énekesekhez kötődök, hanem a zenéhez, attól, hogy nem annak a hangja, akit odaállítanak, még a zene ugyanolyan jó, illetve én általában inkább hallgatom a zenét, nem nézem, szóval sokszor nem is tudom arcokhoz kötni a hangot.

2016. nov. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!