Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire nézhetnek bolondnak...

Mennyire nézhetnek bolondnak ha hajnalban futok,5 óra körül, ebben a sötét, hideg időben?

Figyelt kérdés

5-6 óra között gondoltam, vagy még korábban. Lassan egy éve futok, tavasszal elkezdtem hogy hajnalban futok mert akkor érek rá meg este, de reggel tisztább a levegő. És csodás is, főleg nyáron az ébredő, friss levegőjű városban futni. De mindig is kicsit kényelmetlenül éreztem magam a munkába siető, lesajnáló tekintetek miatt, így most meg még halmozottabbak bolondnak érzem magam. Így egyelőre csak este megyek, de akkor meg olyan szmogos a levegő hogy érzem a tüdőmben :-(

Ti mit gondoltok ha ilyen kora hideg hajnali szaladó emberkét láttok? Kisváros, amúgy sem sokan futnak itt.


2016. nov. 11. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kutyasétáltatás közben mind este mind reggel szoktam látni futó embereket, és én csak annyit gondolok, hogy nekik ilyenkor jó/ilyenkor érnek rá. Ennyi, nem ütöm az orrom más dolgába, csak sétáltatom a kutyám.


Hogy sötét és hideg van? Hát én úgy láttam, jól felöltöznek, meg egyesek visznek magukkal lámpát is, de ebben semmi különös nincs, én is viszek magammal, mert egyszerűen a közeli park nincs rendesen kivilágítva.

2016. nov. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőlük.
2016. nov. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semennyire. Páran azt gondolják, hogy ki az a marha, aki ilyen korán felkel csak ezért. De a többség nem gondol különösebben semmit. Nyáron random szoktam futni, mert sokszor nincs fix napirendem. Igazából hajnalban már látni néhány futót. Leginkább azt tartják furcsának, ha valaki éjjel fut, olyan éjfél és 4 között. Akkor eddig összesen 1 másik futóval találkoztam és többen is azt hitték, hogy kiakarom őket rabolni. :D
2016. nov. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb időpont erre, nem találkozol senkivel, tisztára meditatív.

Ha nekem olyan lenne a munkabeosztásom, én is kijárnék, jobb hajnalban, munka előtt, mint délután.

2016. dec. 10. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!