Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utálom hogy jön a hideg, más...

Utálom hogy jön a hideg, más is így van ezzel!?

Figyelt kérdés

Jönnek a hideg éjszakák mostantól már csak 14-15 fok lesz nem lehet egy szál pólóban kint mászkálni, eltelik a nap hamar mert 5-kor sötétedik.

Én nagyon utálom hogy csak 3 hónapig van ilyen jó idő június, július, augusztus az év többi 9 hónapjában én nem érzem jól magam nem is szívesen megyek sehova amikor már ilyen hidegek vannak.

Úgy érzem nem nekem való ez az éghajlat.



2015. aug. 20. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Hál isten,nem lesz 38-40fok,nem kell megdögleni a r0hadék melegben
2015. aug. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
hát ugyanígy vagyok, szenvedek ha nem nyár van, az év 365 napján bár 35+ fok lenne
2015. aug. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Hála a jó égnek! Költözz Afrikába, vagy ahová akarsz, ha ennyire imádod a rohadt meleget! Majd ha lesznek neked is eü. bajaid, akkor nem fogog szeretni, mert minden bajod lesz, mindig rosszul leszel.
2015. aug. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Én is szeretem a meleget,de aki dolgozik az hidd el örül a hüvösnek
2015. aug. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Tavaszt vagy Őszt szeretem, de a telet sem bánom. A nyarat annál inkább.
2015. aug. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%

Én is így vagyok vele. Én szeretem a nagy meleget, és az elmúlt hetekben sem a szobában ültem, hanem fel-alá rohangáltam és dolgoztam.

Most meg meg vagyok lőve. Majd megfagyok, jéghidegek a végtagjaim, a kedvem is elment mindentől. Konkrétan ezt élem át szeptembertől április végéig, és ha nem muszáj, én sem megyek sehova ilyen hidegben.

2015. aug. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Én meg a pokoli melegben nem szeretek menni sehová. És nagy élmény még a sok izzadt, párás, ázott kutyaszagú embert szagolgatni, büdösek mint a dög, ahogy párolog ki belőlük az emberszag a dög melegben. Pfújj.
2015. aug. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Utálom ezt az 5 hónapot....Május-Szeptember (igen a szeptember is dög meleg tud lenni),imádom a hideget,főleg a decembert,imádom a hangulatát az egésznek,nyáron utálok megmozdulni,de télen mennék mindenhova,utálok izzadni is,de én olyan vagyok hogy 13 fokba már pólóba vagyok.
2015. aug. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

nekem mindig nyári depresszióm van. nem bírok semmit csinálni, szenvedés az egész, alig élek.

hűvösebb időben visszajön az életkedvem, végre vehetek hosszúnacit, pulcsit, nem spriccel belőlem az izzadtság 5 perc bringától... és nem süt még este is a nap..

2015. aug. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

Az év minden napján van valami, amit utálni lehet.

Lehet utálni a kánikulát. 25 fok felett van nappal, éjszaka meg ha nincs klímád, akkor szenvedhetsz, mert nem fogsz tudni elaludni.

Lehet utálni az esős időt, mert nem lehet sehová esernyőben menni.

Lehet utálni ezt a kicsit hűvösebb, amúgy tipikusan augusztus végi időt is, mivel lehet, hogy kora reggel a rövidujjú már nem elég.

Lehet utálni az őszt, mert hűvös van, és sokszor nyirkos, ködös az idő.

Lehet utálni a telet, mert kemény hideg van, reggel sötétben mész el dolgozni, és kora délután már sötét van.

Mindenben van valami, amit lehet utálni.


Vagy lehet mindenhez pozitívan hozzáállni.

Lehet szeretni a kánikulát, mert tök jó olyankor strandolni menni, vagy egyszerűen csak élvezni a meleget, és azt, hogy sokáig világos van.

Lehet szeretni ezt a mostani időjárást, mert nem döglesz meg a melegtől, de beöltözni sem kell. (Én 15 fokban reggel még simán veszek rövidujjút, egy órán belül úgyis 20 fok lesz már.)

Lehet szeretni az őszt is. Az őszi táj kifejezetten festői és hangulatos, és szerintem még a nyirkos, ködös időnem is van egyfajta varázsa.

És a telet is lehet szeretni, főleg, ha van hó.


Persze, én sem szeretek mindig mindent, mert például a múltkori 35+ fokos időben gtyötrődtem eleget, amikor éjszaka sem ment le 25 fok alá a hőmérséklet, de szerintem nem kell mindent zyigerből gyűlölni, ami nem mindenben az ideális. Van, amit utál az ember, de a legtöbb időjárásban meg lehet látni a szépet és a kellemeset.

2015. aug. 21. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!