Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyenek az ázsaiai emberek?...

Milyenek az ázsaiai emberek? (Leginkább a távolkeletiekre gondolok. ) Milyen belső emberi tulajdonságaik vannak általánosságban? Személyes tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szó sincs diszkriminációról. Csupán kíváncsiság. Tudom, minden ember más és más, de még is van, hogy átfogóan tudunk beszélni a tulajdonságokról bizonyos népek esetében kultúrájukból és hagyományaikból kifolyólag.
2016. nov. 12. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Ismerek egy jopar kinait. Eloszor is koszosak, igenytelenek, es budosek. Mindemellett rasszistak, tapintatlanok, penz centrikusak, es nem tisztelnek semmit masokban. Ugy tunik, mintha azt akarnak, hogy mindenki legyen olyan mint ok, mert csak az lehet a jo ut, amit ok gondolnak. Ha pedig te mas velemenyen vagy, akkor agresszivan tamad, mielott elmondhatnad a velemenyedet. Persze en is talalkoztam mar jo fej kinaival, de harom evet dolgoztam egy kinai gyarban, es a tobbsegukre ez volt a jellemzo. dolgozora, es fonokre egyarant.
2016. nov. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
88%
Én 2 japán lányt ismertem, egy koliban laktunk. Nagyon tiszták, pontosak és becsületesek voltak. Mindig sokat adtak az udvariasságra, féltek, hogy nehogy megsértsenek valakit, pl. ha a szomszéd szobában zajongtak és nem tudtak tőle tanulni, átmentek szólni de úgy, hogy ők kértek bocsánatot a zavarásért. Egyszer az egyikük sírt mert elkésett óráról, aztán elszaladt, hogy ne lássák, hogy sír.
2016. nov. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon hasznos és érdekes információk. Nagyon klassz, tetszenek. Nagyon köszönöm. Jó lenne ha még kapnék ehhez hasonlókat. :)
2016. nov. 13. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!