Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fontosabbnak tartod a külső...

Angelik@ kérdése:

Fontosabbnak tartod a külső tulajdonságokat, vagy a belső kisugárzás alapján ismerkedsz? Számomra 70% a belső és 30% a külső. (minden emberi kapcsolatra gondolok, lehet ez baráti is)

Figyelt kérdés
2013. nov. 14. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp a belső a fontosabb, az már csak egy plusz, ha vonzó külsővel párosul.
2013. nov. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor 19 évesen kerestem a tökéletes férfi számomra, akkor az volt az elsődleges, hogy ízig-vérig férfi legyen a viselkedésében. Egy házibuliban voltam, ahol ketten voltunk lányok és 12 fiú..... ment ám a harc értünk, ki ilyen, ki olyan módszerekkel harcolt.... :) Az abszolút nyerő egy 195 cm magas, mosolygós, igazi gentleman győzött. Nem ő volt leghelyesebb, legizmosabb, de nálam ő volt a befutó.

Később ismertem meg a randik során, és azonnal tudtam, hogy jó választás. 8 éve élünk boldogságban.

2013. nov. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

igénytelen vagyok és lelki sérült,kiegyensúlyozatlan.


fontos a külső és belső is,ezért én kimaradok ebből a játékból.

2013. nov. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatnál 50-50 %, a többi kapcsolatnál az alapvető ápoltságot leszámítva nem nézem a külsőt, noha a megjelenés sokat elárulhat az ember életmódjáról, ízléséről.
2013. nov. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Barátoknak csak az egyéniség számít és a kisugárzás alapján választok. Viszont, ha pasit keresek, ott már számít a kinézet is. Valaki szerint ez felületesség, szerintem pedig mindenkinek megvan az a típusú külső, ami bejön neki, és az is, ami nem. Ez ízlés kérdése. Valaki a mackósabb pasikat, mások meg a szikárakat bírják. :)
2013. nov. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönömszépen a válaszokat!:)

Utolsó teljesen egyetértek veled.

Csak azért tettem fel a kérdést, mert manapság azt tapasztalom hogy külső alapján barátkoznak az emberek.(Tisztelet a kivételnek)

Tudni akartam ki hogyan válogatja, megnyugodtam.:D

2013. nov. 14. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!