Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti féltek a haláltól? Miért?

Ti féltek a haláltól? Miért?

Figyelt kérdés
2016. nov. 12. 23:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%

Nem.


Mert ugyis meghalunk egyszer.

2016. nov. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Hogy miért? Úgy élek, hogy a maximumot hozom ki magamból, bár még elég fiatal vagyok, ha most meghalnék is azt mondhatnám, hogy kihoztam mindent az életemből, amit ennyi idő alatt tudtam.

Nem riaszt a gondolat, hogy nem leszek már többé. Minden, ami megszületik, meg is hal egyszer, az élet velejárója.

2016. nov. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert 1.úgyis meghalok 2.kíváncsi vagyok, hogy mi történik utána
2016. nov. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%

Igen.

Mert szeretek élni.

2016. nov. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert így sem látom az egész életemnek semmi értelmét. Sőt, a halál talán kifizetődőbb is lenne perpillanat.
2016. nov. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Blade Bone ***** válasza:
Nem félek, mert ha egyszer meghalok, akkor vigyázni fogok a szerelmemre. Ebben biztos vagyok, nem érdekel milyen szabályok vannak Odaát. ;)
2016. nov. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok választ! :))


Én sem félek a haláltól, igazából különösebb indokom nincs rá, egyszerűen csak tudom(legalábbis remélem :D), hogy nem fog annyira hamar jönni, hogy azért élek legalább 70 éves koromig, de mondom, nem tudom, hogy miért nem félek, talán azért, mert tudom, hogy egyszer úgyis eljön, és van időm "felkészülni". :))

2016. nov. 13. 01:47
 8/15 anonim ***** válasza:

Persze, hogy félek. Szerintem baromira ijesztő, hogy az egyik pillanatban létezel a másikban meg már nem. Én nem akarok nem létezni. Főleg mióta láttam a kutyámat meghalni. Hát nagyon nem poén.

A másik meg az, hogy ennek egy nagy része az öregségből jön, ami nem éppen tejfel.... Nem igazán vágyom arra, hogy mindenféle nyavajával, magatehetetlenül szenvedjek majd. Ha öregedni nem kéne, akkor talán könnyebben elfogadnám.

2016. nov. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem. Hozzátartozik az élethez, elkerülni meg úgysem lehet.
2016. nov. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nem . Megkönnyebbülés lenne, bár még szenvedni kell azért is.
2016. nov. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!