Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti bosszúállók vagytok?

Ti bosszúállók vagytok?

Figyelt kérdés
Akármennyire próbálok, néha egyszerűen nem tudok megbocsátani, sőt, aljas módon visszaadom amit kaptam. Erre nem vagyok büszke. Ti hogy vagytok ezzel?

2016. nov. 13. 13:27
1 2
 1/15 anonim válasza:
Sajnos én is bosszúálló vagyok. Nem vagyok rá büszke.
2016. nov. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem, en az Igazsag Ligajaban vagyok.
2016. nov. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
irtózom a szűk és zárt helyektől, szóval nem vagyok az!
2016. nov. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos esetekben néha muszáj visszaadni amit kapunk, persze helyzettől függ. Én is egy kicsit az vagyok, de próbálom ezt 'féken tartani'. Nem szabad lesüllyedni a másik ember szintjére, én mindig úgy vagyok vele, hogy visszakapja az élettől..

És ez mindig így van, csak meg kell várni. Néha sok időbe telik, de a pofont visszakapja az ember ha nem jól cselekszik.

Kell lenni bosszúállónak is, csak tudni kell a határainkat:)

2016. nov. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Előfordult már sajnos. Habár így utólag nem bántam meg, sőt, nagyon megérdemelte az illető. Ha visszamehetnék az időbe sem csinálnám másképp.
2016. nov. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%
Én főiskolás vagyok.
2016. nov. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 piriiiii ***** válasza:
Bosszúálló szerencsére pont egyáltalán nem.
2016. nov. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Általában viszonzom, amit kapok, szóval végülis igen, az vagyok. Nem vagyok rá büszke, de úgy látom, bizonyos társaságokban csak így lehet tekintélyhez jutni, és, ha valaki beszól, akkor visszaszólok azonnal, hogy tudja, hol a helye. Én magam nem kezdeményezek "harcot", viszont, ha valaki kikezd velem, az azt kapja, amit adott. Bár ne érezném szükségét annak, hogy játszmázzak!
2016. nov. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Megbocsátani puszira már régen nem szoktam. Ha az illető őszintén megbánja, amit ellenem tett, és elém áll, a szemembe néz, bocsánatot kér, akkor mérlegelem, hogy meg tudok-e bocsátani.


Azonban, ha ennyire sem képes, akkor fel sem merül. Nem állok bosszút direktben, nem keresem az alkalmat. De eljön a pont előbb-utóbb, amikor segítségemre, jóindulatomra, kedvességemre szorulna az illető. Akkor sem teszek neki keresztbe direkt, de nem teszek érte semmit. Az ilyen ember idegen számomra, örökre.


Ugyanis a kígyót nem tudod idomítani: újra és újra meg fog marni. Keressen e célra más áldozatot.


Arra viszont büszke vagyok, hogy eljutottam idáig.

2016. nov. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Az utóbbi hónapokban iszomyatosan vissza akartam adni, annak aki tönkretett hónapokra, csak lebeezéltek róla.

Már nem gyűlölöm, de nemrég előkerült és most gondolkodom, hogy mit éenne érdemes tenni.

2016. nov. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!