Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti a csendben szenvedők...

Ti a csendben szenvedők vagytok, vagy kipanaszkodjátok magatokat?

Figyelt kérdés

2016. okt. 26. 22:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Mivel nem tudom senkinek elmondani csendben szenvedőm
2016. okt. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Mivel nem tudom senkinek elmondani csendben szenvedő.
2016. okt. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%

Csendben. Kipróbáltam a beszéld ki a gondjaid, de valahogy senkin sem éreztem, hogy komolyan érdekelné. 5 perc múlva a tegnapi kajájukról beszéltek.

Szóval, köszönöm, ebből nem kérek! :-D Úgyis egyedül oldok meg mindent.

2016. okt. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Függ a mértéktől.


De inkább csendben szenvedő, ha kérdeznek mi bánt néha még akkor sem vagyok képes elmondani :D


Viszont mikor reggel óta csak a rossz dolgok történnek egyszer elszakad a cérna és lényegtelen ki az kolléga,barát,tesóm rázúdítom.


leginkább akkor is panaszkodok ha nagyon nagy negatív érzelem hullám érint,amit már nem bírok magamban tartani, de ez max pár havonta egyszer van.

2016. okt. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Ha úgy érzem, hogy olyan a problémám, amit a környezetemben élők nem értenének meg, mert mondjuk más körökben forgunk, más az értékrendünk, esetleg más szinten vagyunk érzelmi intelligenciában, akkor magamban szenvedek. De persze igyekszem hamar túl lenni rajta és amin nem tudok változtatni, vagy hatással lenni rá, azt elengedem. Ez természetesen nem egyenlő azzal, hogy meg sem próbálok rajta változtatni.
2016. okt. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Ez nagyban attól függ, kivel állok szemben és milyen a hangulatom. De legtöbbször nem terhelek mást a gondjaimmal (mindenkinek megvan a saját baja) és egyszerűen kiírom magamból. :)
2016. okt. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Nincs kinek elmondanom, mert a nagy család ellenére nem vagyunk egy hullámhosszon. Azért a velem egy korú egyik családtagnak szoktam mondani, de nem igazán érdekli és nem is szokott reagálni vagy véleményt mondani vagy tanácsot adni. Vagyis többet ér, ha el se mondom.
2016. okt. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Blade Bone ***** válasza:
100%
Én panaszkodó és levezető típus vagyok, mindig megtalálom a módját annak, hogy kieresszem dühöt, de megesik az is, hogy bosszút forralok, amire néha elég sok időm elmegy, de nem baj, ez csak részletkérdés. :) Egyébként annyira idegesít, mikor komolyan érdekel valamelyik barátom gondja, és nem mondják el, pedig tudom hogy van valami és még körvonallazzák is, de ennyi, nekem kell kitalálni, mert máskülönben nem mondják. Ez néha napokig is eltart... és ha rossz passzban vagyok akkor ez nem épp egy szívmelengető dolog. -.-
2016. okt. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Soha senkinek nem beszélek arról ami bánt, nem igen mutatom ki ha szomorú vagyok. Tulajdonképpen mindent magamba temetek. Bár engem nagyon nehéz felidegesíteni, megbántani. Illetve kevés dolog visel meg hosszú távon.
2016. okt. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én, a kibeszélők meghallgatója vagyok.
2016. okt. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!