Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudom elengedni...

Miért nem tudom elengedni magam, ha sírni szeretnék?

Figyelt kérdés
Legyen az egy erős érzelem (az életből vagy egy film/sorozat jelenetéből, stb.), ami olyan boldoggá vagy épp szomorúvá tesz, hogy legszívesebben sírnék, valamiért nem tudok. Nagyon feszültnek érzem magam olyankor, és bár egy pár könnycsepp kicsordul, nem tudom rendesen kisírni magam, pedig nagyon jól esne olykor. Ti nem vagytok hasonló helyzetben? Hogyan tudnám elengedni magam hozzá?
2016. nov. 13. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Az ellenkező helyzetben vagyok, bármin könnyekig meghatódok és zokogok a legkisebb szomorú és vagy boldog dolgon is… Hidd el néha ez is szörnyű.


Talán, ha valaki olyannal néznéd azt a filmet aki szintén sírós rád is átragadna.

2016. nov. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem biztos, hogy olyan rossz az. Én örülnék, ha meg tudnám élni így az érzéseimet.
2016. nov. 13. 21:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Félsz, hogy mély. Ne aggódj, csak egy centis, nem fulladsz bele. Csak lélegezz mélyeket.
2016. nov. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!