Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az aszexualitásom miatt van...

Az aszexualitásom miatt van az hogy szerelmi romantikus filmeken nem tudok sírni kicsit sem, de azon amin pl a gyerekek, ami nekik megható azon igen azon én is? Vagy pusztán érzelmileg sivár vagyok? :S

Figyelt kérdés
2016. szept. 18. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyik sem én pl. se aszexuális nem vagyok, se érzelmileg sivár, mégsem szoktam elérzékenyülni filmeken. Belegondolok, átérzem, de nem tud úgy hatni rám, mint a való élet. Egyébként szeretem a filmeket, rengeteget nézek. Azt nem tudom, hogy a gyerekeknek mi a megható, nem tudom mire gondolsz ezalatt.
2016. szept. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. :)
2016. szept. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

( Ez a kérdés tuti kamu, de ha komolyan venném ezt válaszolnám:)


A romantikus filmeknek nincs köze a szexualitáshoz, azok emberek közti érzelmi viszonyokról szólnak. Pld. romantikus film a Holt költők társasága is.

Egy aszexuális is képes megérteni és átérezni egy kapcsolati helyzetet. Én heteró vagyok, de értettem és megérintett pld. a Túl a barátságon.


Érzelmileg pedig nem lehet sivár az, aki sír egy gyermekeknek megható filmen.


Gyenge troll-kérdés.

2016. szept. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is gray vagyok, de semmiképp se gondolnám, hogy ez érzelmi sivárságot jelent. És azt se gondolom, hogy köze van a beállítottsághoz. A grayszexuálisokat is érdekelheti/meghathatja a romantika attól, hogy magát az érzést máshogy élik meg. :) Pont ahogy a színes skálába esők között is van, akit egyáltalán nem érintenek ezek a dolgok. Szóval ez a dolog nem a beállítottság függvénye.
2016. szept. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül az aszexualitásod az oka. Nagyon érzékeny vagyok, tehát könnyen tudok másokkal azonosulni, a saját érzelmeimet is könnyen ki tudom fejezni. Plusz a szexualitásom is viszonylag erős, a szerelmi romantikus filmek mégsem szoktak meghatni. Szerintem annyira túltolják bennük a romantikát, hogy azért nem érik el a kívánt hatást.
2016. szept. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"Gyenge troll-kérdés."


de jó hogy te tudod hogy ez csak trollkodás lehet. amúgy halál komolyan kérdeztem.

2016. szept. 18. 22:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Az is lehet,hogy nincsenek romantikus érzéseid, ez is létező jelenség. :D
2016. szept. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!