Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 20+ fölött könnyen mentek...

20+ fölött könnyen mentek bele egy kapcsolatba, vagy már kicsit másképp gondolkodtól erről?

Figyelt kérdés

Én most vagyok 24 éves, és eléggé megváltozott bennem valami kb 1 év leforgása alatt.Tényleg az a tipikus csajozós/ku**os inkább így fogalmaznék alkat voltam, és azt hittem hogy ez nem lehet káros negatív hatással+csak a szex számított azon állt, vagy dőlt eddig az összes kapcsolatom.

Sok lányt megsértettem én is, és hát fordítva is megtörtént nyilván. Maradtak negatív lelki nyomai is ezeknek az akkor még csak ártatlan kalandnak vélt dolgoknak, és hát őszintén szólva drogoztam is de úgy elég keményen.


A lényeg a kérdésben, hogy mostanában elég sok lánnyal randiztam és amelyikkel úgy kezdődött a dolog hogy szó szerint egyből "ahogy szokás" lecumizott, hasonló egész egyszerűen nem akartam lenni mintha így hirtelen valami mellbe vágott volna, vagy valami hasonló érzés. Komolyan mondom életemben nem tudtam ellenállni egy jó lefurujázásnak, de szó szerint kivettem a lány szájából.


A másik része, hogy éppen most ismereked egy nagyon hasonló múltal rendelkező/jellemű lánnyal mint az enyém ,és azt mondja néha hogy fél a szextől a férfiaktól néha tőlem is (neki is volt pár partnere).

Egyébként ezeket a dolgokat én is simán leírhatnám de ok. Ami jó, hogy valahogy az ő társaságában jobban feltudok oldódni meg már volt ez-az, de olyan érdekes hogy bizalmat kezdtem el keresni inkább mint egy kúró társat most.


Nem egy nagy dolog ez szerintem, de valamiért azt érzem hogy valami nagy változáson megyek keresztül, és néha megijedek ettől. Szerintem a kérdés adott, de azért felteszem valahogy aki tényleg járt hasonló cipőben az tapasztal ilyesmit leírná a tapasztalatait? És normális amiket most érzek én és a lány akiről beszéltem? Ez közössen elképzelhető hogy megoldódna vele?


köszönöm a válaszokat, és nyilván nem szűzeknek a válaszat várom (nem lenézés képpen)!



2016. nov. 14. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem "fejben" is felnőttél, vagyis úgy értem hogy rájöttél hogy a k*rvák és az átbulizott éjszakák már nem hoznak boldogságot.

Talán elkezdett érdekelni egy komoly kapcsolat, esetleg hosszútávon gondolkodnál egy lánnyal.

De biztos hogy változol, mint mindenki :)

23L

2016. nov. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a kérdést. Mármint, így egybe. Külön okés.


"20+ fölött könnyen mentek bele egy kapcsolatba, vagy már kicsit másképp gondolkodtól erről?"

Ugyanúgy megyek bele kapcsolatba. Ha szexet akarok és a másik fél is, akkor szexelünk. Ha komolyabbat akarunk, akkor komolyabb lesz.


"Szerintem a kérdés adott, de azért felteszem valahogy aki tényleg járt hasonló cipőben az tapasztal ilyesmit leírná a tapasztalatait?"

Egyszerűen megváltozott a prioritási sorrend, új dolgot akarsz. Megkomolyodtál, ha úgy tetszik. Semmi gond. Keress komolyra barátnőt.


"És normális amiket most érzek én és a lány akiről beszéltem?"

Konkrétan mit érzel? Hogy jobban elvagy vele? Normális.


"Ez közössen elképzelhető hogy megoldódna vele?"

Ez rajtatok áll, ettől az egész helyzettől függetlenül.

2016. nov. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyszerűen gyengébb lett a "sex drive"-od.


A spermaminőség 21 körül a legjobb, ezért akkor esik a legjobban a szex, akkor kívánjuk a legjobban.

2016. nov. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Talán megértél egy komoly kapcsolatra, és rájöttél, hogy nem jelentenek hosszú távon boldogságot a kis liaisonok.

Én mondjuk pont 20 éves vagyok, nem 20+, de én most se megyek bele könnyen egy kapcsolatba. Szeretem ki-, és megismerni minél inkább azt, akivel ismerkedem, szeretem kialakítani a kölcsönös bizalmat, stb., és nem is szeretném magamat holmi kis könnyen kapható, csak d*gásra alkalmas r*binek érezni, sem annak láttatni magam a srác szemében.

2016. nov. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!