Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan emberről aki nagyon jó fej, humoros, vicces az életben, de a facebookon semmit nem oszt meg?

Figyelt kérdés

2016. nov. 15. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem akarja, hogy lopják a poénjait. Én is így vagyok ezzel, mindenkinél elsütöm ugyan azokat a poénokat külön-külön. Buta dolog megosztani facebookon.
2016. nov. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hogy átlagos felnőtt ember.
2016. nov. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Végre valaki, aki nem a facebook köré építi az életét, és nem attól érzi jól magát, ha minél többet posztol, és csorgatja a nyálát a lájkokra.
2016. nov. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Analóg ember egy digitális világban. :D

Tisztelet és becsület érte.

2016. nov. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tobb ilyen kellene.
2016. nov. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy ilyen emberben semmi különös nincs, semmit nem gondolok róla, erről a kérdésről viszont annál inkább...
2016. nov. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hasonló vagyok. Nem feltétlenül annyira vicces, de személyesen általában bírni szoktak. Jó pár éve, amikor még új volt nekem a dolog, megosztottam dolgokat és írtam posztokat. Aztán egyszer csak nem volt időm és kedvem sem, ezért leálltam. Évente 1-2 dolgot osztok meg, pl. nyereményjátékot.

Amit tapasztaltam, hogy mintha kicsit kívülállóként kezelnének páran. Régebben, ha valakit nem láttam huzamosabb ideje és összefutottunk, könnyebben beszélgetett vagy facebook üzenetben. Most az ilyen emberek távolságtartóbbak. Páran egyenesen azt hitték, hogy a profilom kamu, mert nem posztolok. :D

2016. nov. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!