Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy osztalytarsam a facebookon...

Egy osztalytarsam a facebookon furcsa hozzaszolast irt, frappans valasz otletek? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Szoval...egy osztalytarsam a facebookon egy olyan kepem ala ,ahol en es a majdnem egy idos unokatesom vagyunk (fiu) ezt irta :"Oh mikor menjek az esküvőre. jól vagyok" ,szoval joban vagyok vele, meg minden ,de valami vicces es frappans valaszt akarok irni/visszavagni. otletek? 16/L (bocsi, hogy nem ekezettel irtam )

#Facebook #osztálytárs #szívatás #hozzaszolas. vicces
2015. szept. 3. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Ő se volt se vicces, se frappáns.
2015. szept. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írd neki azt, hogy majd akkor mehet miután ő is összeházasodott az unokatesójával, vagy ez nem jó? :D
2015. szept. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

azt várná,hogy magyarázkodj erre,hogy uncsitesó így meg úgy,így ő kerülne fölénybe a párbeszédben.

de ha megfordítod a keret akkor őt kényszerítheted magyarázkodásra.

írd ezt-miért,el akarsz venni?ezt a faterommal is meg kell beszélned előbb.

2015. szept. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En azt irnam, ha fizeted a bulit, barmikor,csak ezen mulik,hogy hazasodjak. Vvagy ha nem is ezt, tuti nem magyarazkodnek en se h incsim ..ea mijjjjjafac az, hogy jol vagyok?
2015. szept. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Majd ha meghív a Feri"

És ha megkérdezi, hogy milyen Feri, tudni fogod...

2015. szept. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!