Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tanuljam meg szeretni...

Hogyan tanuljam meg szeretni magam? Hogyan kell?

Figyelt kérdés
2016. nov. 17. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Szeretnek más emberek téged?
2016. nov. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most nem szereted magad? Mi az, amit nem szeretsz magadban?
2016. nov. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Ezt nem lehet megtanulni.

Én nemrég még szintén így voltam, nem szerettem magam.

Nem tartottam magam szépnek, jónak. De persze, sok olyan ember vett körül, akik csak bántani tudtak.

Mindig változtatni akartam magamon... a külsőmön. A belsőmet szerettem.

Mikor lett párom, mellette teljesen kibontakoztam, eltudom engedni magam, nem vagyok szabályozva.

Mert ő elfogadott és szeretett olyannak, amilyen valójában vagyok. És ő az egyedül, aki igazán ismer.

Azt akarom ezzel mondani, hogy most ez lehet, hogy nem fog egyről a kettőre menni, de nem lehetetlen.

Ha valaki olyan lép be az életedbe, legyen ez egy sima barát. Vagy esetleg egy barát/barátnő (itt kapcsolatra gondolok), akkor ő biztosan eltudja azt érni, hogy elfogadd és megszeresd magad. Hogy miért? Mert ő tényleg elfogad és szeret, akkor rossz ember nem lehetsz, te miért ne tehetnéd magaddal ugyanezt?

Ne legyenek negatív gondolataid magadról. Persze, biztosan van olyan, amivel talán sosem fogsz megbarátkozni magadon vagy magadban.

De biztos vagyok benne, hogy vannak emberek, akiknek fontos vagy, és csak ez számít. Mert ők értékelnek téged, és nem véletlenül.

Akik netán nem szeretnek, azokkal sosem kell foglalkozni, mert ők azért benned keresik a hibát, hogy a saját nyomorult életüket háttérbe helyezzék, pedig náluk van az igazi probléma.

Ezek szavára soha nem szabad adni, mert csak ártani akarnak neked. Ne hallgass rájuk. Ne érdekeljen, hogy az ilyen ember mit gondol, amíg van olyan, aki szeret.

2016. nov. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, talán néhány ember szeret, azt hiszem, vagyis néha szoktam érezni.


Vannak szerintem jó tulajdonságaim (ami lehet másnak meg pont nem pozitív, de ez egyéni gondolom), de valahogy nem tudom magam szeretni.


Lehet azért nem, mert nem tudom elfogadni magam teljesen, hiába van 1-2 dolog ami szerintem pozitív.

2016. nov. 17. 21:35
 5/6 anonim válasza:

Fog jönni az életedbe egy olyan ember, vagy olyan helyzet, amitől ez a probléma megoldódik.

A jó az, hogy van pár dolog, amit szeretsz magadban, tehát egyáltalán nincs veszve a dolog.

2016. nov. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én egy múltbeli hibám miatt nem tudom szeretni magam. De próbálok mindenkivel kedves lenni és ezért az emberek is azok velem így valahogy még elkerültem h bántsam magam.

17/F tudom fiatal vagyok vannak nagyobb problémák blablabla

Lényeg legyél kedves az emberekkel és jobb lesz ;)

2016. nov. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!