Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szemüvegesek! Melyik szemüvegt...

Szemüvegesek! Melyik szemüvegtípus nőhető ki? (többi lent)

Figyelt kérdés

Melyik szemüvegtípus nőhető ki?(pluszos vagy mínuszos)?

Nekem mínuszos,osztálytársamnak pluszos.

Ő azt mondta,hogy a mínuszus nőhető ki,de én íddig úgy tudtam,hogy a pluszos.

14/l



2016. nov. 17. 21:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Eddig*
2016. nov. 17. 21:19
 2/5 anonim ***** válasza:
A mínuszos, de ez csak oylan 50 éves kor körül van. Mert akkor kezdenek el sokan közelre rosszabbul látni, de ugye aki addig mínuszos volt, annak meg pont hogy javulhat (vagy legalábbis gondolom)
2016. nov. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A rövidlátás csökken a korral, és idővel eljuthat zéróig, azaz addig, hogy nem kell szemüveg. De ezt az állapotot nem élvezheted sokáig, mert átfordul a ló másik oldalára, és rövidesen távollátásba megy, azaz az olvasáshoz fog szemüveg kelleni.
2016. nov. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan dolog hogy "majd kinövöd".


Ahogy az első írta, 50 éves kor környékétől kezd el romlani a szem, és pluszos lenni. Így akinek mínuszos, annak lesz egy időszak hogy javul a látása.

2016. nov. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy kinőhető szemüvegtípus van, amit a kancsal gyerekeknek adnak, bár több ismerősöm állítja, hogy szektornak hatására a mínuszok szemüvege 1-2 dioptriát csökkent.
2016. nov. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!