Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti értitek ezt? Én nagyon nem...

Ti értitek ezt? Én nagyon nem tudom, miért volt ilyen?

Figyelt kérdés
Ma beszélgettem az egyik osztálytársammal, (nem nagyon beszélgettünk eddig),és volt olyan is,hogy ő is beszélt az egyik osztálytársunkkal.A gyerek beszélget vele,erre direkt elkezd hozzám beszélni,mintha le akarná rázni a másikat.És direkt csinálta ezt,miközben beszélt hozzá az osztálytársunk,belevágott a szavába és velem kezdett el beszélni,meg direkt hozzám szólt,nagyon fura volt.Tudom,nem nagy dolog,csak nem értem és még én éreztem magam kicsit sz.rul,pedig nem tehetek róla,de szerintem látta,hogy furán nézek...Miért csinálhatta? Nincsenek haragban,csak nagyon fura volt ez a helyzet.Miért volt ez?
2016. nov. 18. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg kegyetlen...
2016. nov. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi aggasztó. De lehet hogy tényleg megharagudtak egymásra, csak éppenséggel te nem tudtál róla. Szerintem hagyd ezt annyiban, nem ér annyit, hogy ezen rágódj.

1# Jó poén volt, nézted a kérdező nevét, ugye?

2016. nov. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kegyetlen, te semmit nem értesz?


Ugye tudod, hogy ki vagyok? ;)

2016. nov. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3# Nem hogy semmit nem értek,még azt sem tudom,hogy ki vagy xD 2# Amúgy nem rágódok emiatt és nem haragudtak meg egymásra,mert SOHA nem beszélnek .Nem nagy dolog,csak ráérek ilyeneket kiírni. :D
2016. nov. 18. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!