Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a nevük azoknak az emberekn...

Mi a nevük azoknak az embereknek akik ilyesmit írnak és miért gondolják őket zseniálisnak?

Figyelt kérdés
Tehát van egy történet amivel gyerekkorunkban szerettünk. A hűséges bajtárs feláldozza magát a barátjáért, a herceg legyőzi a sárkányt és megmenti a hercegnőt. Aztán jön valami lázadó kamasz/felnőtt, aki azt mondja „Ennek semmi értelme! Minek tömjük ilyenekkel az új generáció fejét? És ír egy másikat: a hősies herceg(nő)ből hiszékeny idiótát, a hűséges bajtársból kétszínű gonoszt csinál. Akik fizikailag és vagy/szellemileg különböznek a főszereplőktől valamint, az emberiség maga kivétel nélkül kegyetlenek, primitívek és/vagy gyávák és sosem lesznek többek egy senkinél. Az „igazi” főszereplők pedig szükségét érzik áll, hogy ezt minden ötödik mondatban az arcunkba vágják, azzal együtt hogy milyen jó, hogy ők mennyivel „jobbak”, „különlegesebbek” náluk, egyszóval „tökéletesek”.
2016. nov. 18. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ez fájhat, de jól mondják akik ezt mondják. Én például lehet nem csalódtam volna annyit az emberekben, ha reálisabb meséken növök fel.
2016. nov. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mesélni lenyeget h pszihitikum nélkül elragadjpn a valóságtól jó költő író erre törekdzik h mibe csomagolja bekerülni mas történet,h beteljesedik vagy nem az más kérdés..
2020. aug. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!