Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők mit gondolnak akkor mikor...

Nők mit gondolnak akkor mikor azt mondják a férfira, hogy egy másik nővel jobb lesz neki?

Figyelt kérdés
Mintha ez a nő feladná.. Vagy lebeszéli magát, szinte jobban tudja a férfi izlését, felül akarja írni, s megmondani a férfinak mi legyen. Miért mond ilyet egy nő? S mit gondol közbe?
2016. nov. 19. 01:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tehát most arról van szó, hogy egy nő együtt van egy pasival és azt mondja neki, hogy "egy másik nővel jobb lesz neked"?

Ez lehet nem komoly is, például a nő csak szeretne egy kis törődést, mert éppen valami lelombozta, a saját kapcsolatát is kicsit borúsnak látja és ilyenkor nem tartja magát elég jónak a férfihoz. Ilyenkor gondolhatja azt, hogy "nem vagyok jó neked, inkább más kellene helyettem".

Vagy a rosszabb eset, amikor tipikus szakítós dumának benyögi, hogy "te jobbat érdemelsz", "egy másikkal jobban járnál", enyhe célzás, hogy tipli van.


A legjobb, ha rákérdez a férfi, hogy most ezt hogy értette. Szakítani akar? A reakciójából meg a válaszából szerintem egyértelművé válik. Az egész szituáció-függő egyébként.

2016. nov. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha én szeretek egy férfit, nem mondom neki azt, hogy egy másik nővel jobb lesz neki.

Tehát nem szereti, szakítani akar és ennél jobb kifogás nem jut eszébe.

2016. nov. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez a tipikus lerázós duma, nagyjából azt jelenti hogy "húzzál el, nekem már nem kellesz", csak ezt nem merik egyenesen megmondani.
2016. nov. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább azt szoktam hallani, hogy "ilyet úgyse találsz még egyet, mint én"... Ilyenkor mit gondolnak? :D

Amit te kérdezel, az egyszerű mártír öngól, vagy álszent leszerelőduma lehet.

2016. nov. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Nah, ez mártírszöveg :D A másik nővel jobb lesz neked azt jelenti, hogy "nekem nem vagy elég jó, de van sok, nálam kevésbé igényes nő is, azoknak jó leszel" :D
2016. nov. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mcgalagony17 ***** válasza:

Igen, abban igazuk van az előttem szólóknak, hogy tipikus lerázós duma, de szerintem ez helyzettől függ. Lehet egy szimpla tárgyilagos megállapítás is, mert én speciel mondtam már exeimnek teljesen hátsó szándék nélkül, hogy nem értem miért nem keresnek olyat, aki jobban illik hozzájuk :)


22/N

2016. nov. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!